Şimdi Ara

Ya Şimdi İçime Kurt Düştü Tercihlerim Oldu Dimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aslında eminim olduğuna da insan ister istemez korkuyor ya olmadıysa falan diye kolay mı en ufak hatada bütün emeklerim gidebilir.
    Resmi koydum tercihlerim oldu sıkıntı yok değil mi?

Ya Şimdi İçime Kurt Düştü Tercihlerim Oldu Dimi?

• UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygs2013

UP
    Maşallah ne çok şey yazmışsın =)
    Oldu oldu..
    Çık bir daha girip tercih yapma yerine gel bak zaten yine yapılmış tercihlerin çıkacak önüne :)
  • quote:

UP
    paranoyak oldum girip kontrol edecem ya sorun çıkarsa diye giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNTHERoK

Maşallah ne çok şey yazmışsın =)
    Oldu oldu..
    Çık bir daha girip tercih yapma yerine gel bak zaten yine yapılmış tercihlerin çıkacak önüne :)

kaç kere çıkıp girdim bir bilseniz sağolun hocam
  • Matematik bolumunu bilerek bilgisayar muhendisliginin uzerine yazdiniz degil mi? Kotu demiyorum hatta forumda matematik yazilmasini onerdigim konular da vardir ama uyarmak istedim onca bilgisayar muhendisliginin ustunde fef matematik bolumunu gorunce.
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    evet bilerek yaptım mat mühle bilg müh arasında pek bi fark görmüyorum yazılım üzerine gitmeyi düşündüğüm için o yüzden hangi üni iyiyse onu üste yazdım
  • Bir fark gormuyorsaniz dersleri pek incelememisiniz demektir. Mesela ben de odtu matematik ile itu matematik muhendisligi arasinda fark gormuyorum.
  • kambochian K kullanıcısına yanıt
    yoo gayet inceledim bilgisayar ile alakalı ders sayısının az olduğunu biliyorum fakat kendini geliştirdikten sonra (kursa falan gitmeyi de düşünüyorum) yazılım üzerine gitmeye engel yok.
  • 3 lira tercih ücretini de yatırdıysan sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

3 lira tercih ücretini de yatırdıysan sıkıntı yok

tercih ücreti başvuru merkezinde yaptığın taktirde verdiğin paradır.evden yaparsan gerek yok
  • bi 3.5 atsın diye dedik bizde
  • quote:

yoo gayet inceledim bilgisayar ile alakalı ders sayısının az olduğunu biliyorum fakat kendini geliştirdikten sonra (kursa falan gitmeyi de düşünüyorum) yazılım üzerine gitmeye engel yok.

Bilgisayar dersi 1 tane...bilgisayar alaninda calisma kisminda sorun yok zaten cogu matematik muhendisligi mezunu bilgisayar alaninda calisiyor. Soylemeye calistigim fen edebiyat fakultesi matematik bolumunu seciyorsan neden bogazici matematik ya da koc matematik degil...lutfen ama bu m8hendislik gibi bir cevap vermeyin cunku bildiginiz matematik oldugunu hepimiz biliyoruz sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

3 lira tercih ücretini de yatırdıysan sıkıntı yok
    2 ortak tercih var. anadolu bilg. ile kocaeli bilg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hendese_

hehehe sıralama kaçtı hocam
  • MF4 siralaman ne ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hendese_

hehehe sıralama kaçtı hocam

pm attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Bilgisayar dersi 1 tane...bilgisayar alaninda calisma kisminda sorun yok zaten cogu matematik muhendisligi mezunu bilgisayar alaninda calisiyor. Soylemeye calistigim fen edebiyat fakultesi matematik bolumunu seciyorsan neden bogazici matematik ya da koc matematik degil...lutfen ama bu m8hendislik gibi bir cevap vermeyin cunku bildiginiz matematik oldugunu hepimiz biliyoruz sanirim.

valla matematik ile matematik mühendisliği aynı bile olsa sonuçta mühendis ünvanı almak var ben bu ünvanı alıp bilgisayar mühendisinin yaptığı işi yapmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

MF4 siralaman ne ?

43 bin (4. tercihi istiyorum)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

MF4 siralaman ne ?

43 bin (4. tercihi istiyorum)

senin gibi düşünüyorum bende benim matematik müh. tutmuyordu. odtü matematik yazdım. birkaç ay önce çok araştırmıştım ama mat müh. okuyanların çoğu yazılım düşünüyor. Bende yazılım çok istiyorum bilgisayar olmuyor iyilerden. ygs den sonra çalışmadığım için puanımda düştü matematik müh. de olmuyor. Matematik olmasınında ihtimali düşük. istatistik ve fizik var. fizik te çok seviyorum. illa ki biri tutar diye düşünüyorum. odtü tanıtım günlerinde mat. bölüm hocası %90 girersin dedi ama bakalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.