Şimdi Ara

Yangın Tüplerinizin durumu ne? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2005 te almıştık aracı halen aynı tüp.Muayenede hafif kusurlu geçiyor.Yarın bakayım gösterge ne durumda.
  • Bir tane 2 kiloluk var bir tane 1 kiloluk. 2 Kiloluk hem tarihi yeni hem tüp iyi durumda. Diğeri aracın stepne yuvasında. Yani ben ona ulaşana kadar olan olur. Neyse ki öbürü kolay yerde.
  • SKT den önce yenisi ile değiştiririm.
  • Muayenede tüp yoksa ağır, tarihi geçtiyse hafif kusurdur. Benim hafif kusur yazıldı, değiştirmedim ama iyi birşey almak lazım. Bir gün lazım olursa hayat kurtarır diye binlerce liralık güvenlik donanımı alıp 15 liralık tüpten kaçmamak gerek.
  • kamyona carpıp aracın ıcınde sıkısan adamın sıkışmadan değilde çıkan ufacık yangının büyümesi ve durdurulamaması yüzünden yanarak ve bağırışları içinde ölüşünü izledikten sonra video da yangın tüpünün önemini anladım ihmal edilmemesi gereken bir konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Arabadaki 5 kg evdekiler 15 kg. 15 kglikleri bauhausda 30 tl falan. Yangin riskine girmeye degmez.

İyi yapmışsın hocam büyük boy almakla çok ihmal ettiğimiz ama bir o kadarda hayati öneme sahip hem ev hemde araba için
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Arabadaki 5 kg evdekiler 15 kg. 15 kglikleri bauhausda 30 tl falan. Yangin riskine girmeye degmez.

İyi yapmışsın hocam büyük boy almakla çok ihmal ettiğimiz ama bir o kadarda hayati öneme sahip hem ev hemde araba için

Evi arabayi kaskoluyor insanlar yangina hirsiza karsi. Lakin ciddi bir onlem almiyorlar. Tamam arabada evde yangin cikarsa kaskodan parayi alacaksin ama ya icinde sen de varsan...?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 da aracı almıştım , o gün bu gündür bagajda duruyor , baktırmak lazım aslında
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.