Şimdi Ara

YANLIŞ DİSKE FORMAT ATTIM HERŞEY GİTTİ AĞLAMAK İSTİYORUM.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yokmu buunu bi çözümü formatı atıp kurdum sonra bi baktım C ile E nin adları değişmiş yani Normalde Xp C ye kurulu bende C ye format attım ve kurdum sonra bi açtım diski Baktım ki Asıl C Diski E imiş Yani Karışmış Yaw Yani bilgisayar karıştırmış bende körü körüne 2 3 Gb lık mp3 lerim Nba dan Arşivlerim Programlarım Driverlarım herşeyim gitti Allah belasını versin yaw.!!! Bunu bi dönüşü olmaz değilmi.!

• formatlanan diskin verilerini kurtardıklarını biliyorum ama nasıl olduğunu pek araştırmadım ama muhakkakk vardır netten araştırmanı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavuu -- 10 Kasım 2005, 14:40:01 >
  • recover my files programi ile format attigin bolumu tara , ancak formatladigin bolume ne veri aktar nede sil dokunma!
    bu programin formatlanan bolumdeki eski verileri kurtarma ozelligi bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalnotdead -- 10 Kasım 2005, 14:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavuu

formatlanan diskin verilerini kurtardıklarını biliyorum ama nasıl olduğunu pek araştırmadım ama muhakkakk vardır netten araştırmanı tavsiye ederim...
    Dostum formatı atmışım müziklerim videolarım programlarım silindi Acaba nasıl geri getiririm Walla eğer gelirse dileyin benden ne dilerseniz beyler.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsanity86

Dostum formatı atmışım müziklerim videolarım programlarım silindi Acaba nasıl geri getiririm Walla eğer gelirse dileyin benden ne dilerseniz beyler.!

Alıntıları Göster
    o trojenden kurtulurdun keşke format atmasaydın sana nasıl sileceğini yazmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavuu -- 10 Kasım 2005, 14:42:17 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    bende forumda birisinin verdigi programi indirmistim butun disklerimi bicimlendirdi,yaklasik 300gb'a yakin dosyam vardi %90indan fazlasini bu program ile geri aldim.(ancak resim arsivlerimdeki resimlerin isimleri degismisti ama bunada razi oluyor insan)
    recover my files full surumunu areste bulabilirsin
  • quote:

Alıntıları Göster
    Dostlar olay şöyle normalde Benim C ye Windows kurulu ama Format atıcaktım yeniden başlatıp Cd den kuır dedim sonra işte biraz geçti hangi diske kurcan işte nereyi silcen kısmında C yi sil dedim C yi bi sildi bide baktım normalde E olması gereken disk silinmiş Şaşırdım kaldım Yemin edeim ağlamak istiyorum o kadar emek boşuna gitti.!!!

Dostum diske doskunma felan demişin ama O diske Kuruldu Windows yani gitti bütün dosyalar yaw.!

• quote:

Dostlar olay şöyle normalde Benim C ye Windows kurulu ama Format atıcaktım yeniden başlatıp Cd den kuır dedim sonra işte biraz geçti hangi diske kurcan işte nereyi silcen kısmında C yi sil dedim C yi bi sildi bide baktım normalde E olması gereken disk silinmiş Şaşırdım kaldım Yemin edeim ağlamak istiyorum o kadar emek boşuna gitti.!!!

Dostum diske doskunma felan demişin ama O diske Kuruldu Windows yani gitti bütün dosyalar yaw.!

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

tamam anladim biliyorum,sen suan diske veri yazip silme.
    msn'e gel yardimci olayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavuu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dejavuu

Ölseydim de yapmasaydım ama uğraştım uğraştım yine olmadı sonunda dedim bi format atayım hem yeni driverlarla yüklerim diye Kafama zıçayım yaw.!!!

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dejavuu

Ölseydim de yapmasaydım ama uğraştım uğraştım yine olmadı sonunda dedim bi format atayım hem yeni driverlarla yüklerim diye Kafama zıçayım yaw.!!!

Alıntıları Göster
    bekle dostum msn i indireyim yaw .!

• quote:

bekle dostum msn i indireyim yaw .!

Alıntıları Göster
    recovery programları arasında en iisi easy recoverydir arkadaşım. bunla kurtarma ihtimalin diğerlerine göre çok daha yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andromeda

recovery programları arasında en iisi easy recoverydir arkadaşım. bunla kurtarma ihtimalin diğerlerine göre çok daha yüksek

Alıntıları Göster
    peki biriyle kurtardığımı kurtarsam sonra diğerini denesem olmazmı.!!!

Birde Dostum Recovery my files te tüm dosya türlerini seçtik diye 4 saat oldu bekliyorum buluyo daha ne kadar sürer bu yaw.!!!

• quote:

Birde Dostum Recovery my files te tüm dosya türlerini seçtik diye 4 saat oldu bekliyorum buluyo daha ne kadar sürer bu yaw.!!!

Alıntıları Göster
    quote:

ise yaramayanlari secme demistim ancak seceyim dedin.birazcik bekleyiver :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

quote:

ise yaramayanlari secme demistim ancak seceyim dedin.birazcik bekleyiver :)

Alıntıları Göster
    Ne bileyim böyle olacağını Walla Tahminim Sabaha kadar Sürer Bu.!!! Neyse bişey sorcam 6 Gb lık bir disk 2,5 Gb dı dolu Windows kurulu peki benim anlamadığım Eskisinden ne kadarını geri getirebilirim Acaba.!!!

6 Gb dan 550 mb felan boştu önceki.!!!

• quote:

Ne bileyim böyle olacağını Walla Tahminim Sabaha kadar Sürer Bu.!!! Neyse bişey sorcam 6 Gb lık bir disk 2,5 Gb dı dolu Windows kurulu peki benim anlamadığım Eskisinden ne kadarını geri getirebilirim Acaba.!!!

6 Gb dan 550 mb felan boştu önceki.!!!

Alıntıları Göster
    belki 100-200 mb eksigin olabilir , buyuk bir bolumunu geri getirirsin;)
    bosver boyle hepsini tarasin saglam olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

belki 100-200 mb eksigin olabilir , buyuk bir bolumunu geri getirirsin;)
    bosver boyle hepsini tarasin saglam olsun

Alıntıları Göster
    bizim 220 GB lık türkçe müzik arsivi gitti. kurtarmak icinde 2400 dolar gerekiyo :) bize nazaran kendini biraz daha sanslı hissedebilirsin. yine de gecmiş olsun kötü bi durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRain

bizim 220 GB lık türkçe müzik arsivi gitti. kurtarmak icinde 2400 dolar gerekiyo :) bize nazaran kendini biraz daha sanslı hissedebilirsin. yine de gecmiş olsun kötü bi durum.

Alıntıları Göster
    Dostum geçmiş olsunda sorması ayıp neden 2400 dolar gerekiyo anlamadım sende benim gibi yapıp sadece mp3 ü işaretlesen olmazmıydı.!!!

100- 200 ü bırak 1 Gb a bile razıyım yaw ne olacak.!!! Eğer zaten öle bişey olursa Öper başıma koyarım .!
  • quote:

Dostum geçmiş olsunda sorması ayıp neden 2400 dolar gerekiyo anlamadım sende benim gibi yapıp sadece mp3 ü işaretlesen olmazmıydı.!!!

100- 200 ü bırak 1 Gb a bile razıyım yaw ne olacak.!!! Eğer zaten öle bişey olursa Öper başıma koyarım .!

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun arkadasım

• quote:

Orijinalden alıntı: souldarkorn

geçmiş olsun arkadasım

Alıntıları Göster
    eğer silinen verilerin üzerine yenileri yazılmadı ise pcıfilerecovery ile hepsini kurtarabilirsin. bikaç mb lık bir program ama gerçekten işe yarıyor. ben bi kaç program denedim en kullanışlı ve sade olup işe de yarayan program olarak bunu seçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum

eğer silinen verilerin üzerine yenileri yazılmadı ise pcıfilerecovery ile hepsini kurtarabilirsin. bikaç mb lık bir program ama gerçekten işe yarıyor. ben bi kaç program denedim en kullanışlı ve sade olup işe de yarayan program olarak bunu seçtim.

Alıntıları Göster
    easy recovery belki mp3'lerini geri getirebilir.bende yanlışlıkla senin gibi format attım her şey gitti bende mp3'rimi kurtarmak için o easy recovery programını kullandım 500'lük kayıpta 400 tanesini falan kurtardım kolay gelsin...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.