Şimdi Ara

Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben telefon almaya karar verdim 2 telefon arasında gidip geliyorum başta General mobile Discovery telefonunu almak istiyordum abim bunu duyunca çok kızdı kendisi S3 mini kullanıyor ve benımde s3 mini almamı istiyor

Çevremde 3-5 kişi discovery kullanıyor ve gayet güzel telefon ama bir arkadasımın söylediğine göre arızası çok oluyormus şarj yeri , dokunmatıği , veya şarj sorunu çok oluyormuş ve de ben Ankarada oturuyorum Ankarada GM Discovery servisi bulunmadığından servis işlemi çok uzun sürüyormuş

s3 mini de güzel ama pek kullanmadım abimde var anca 2-3 kez bakmışımdır

bende size danışmak istedim hangisi daha iyi bir öğrenci için hangisi daha iyi gider ???

• ikiside çöp al bir xperia sp evladiyelik kullan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

ikiside çöp al bir xperia sp evladiyelik kullan yok.

Sony ' de düşündüm ama bu x peria sp biraz pahalı bana 600-700 fiyat aralığında olması gerekli :)

varmı başka bi öneriniz güzel bir telefon android sorunsuz :) bir telefon ?
  • Xperia Sp demek isterdim ama bütçenin yetmiyor.

Distribütör Garantili Lumia 720 alabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-720-cep-telefonu-distributor-garanti-116647479

Lumia 630
    Moto G
  • moto g , xperia L bunlar daha iyi cihazlar
  • xperıa L alabılrısın hem kamera ıyı hedme sd kart takar arsıvı yanında tasırsın,dıger yandan moto G de guzel ve cazıp fıyattan satılıyor,daha ucuz ıse xperıa M de bır goz at ıstersen,dıscovery ıse para kaptırma derım ben arıza ve servıs sıkıntı,telefonuna bıle cıkmadıkları oluyormus..

Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ?

• Ben s 3 mini ilk çıktığı zamanlar aldım ve 5 ay sonra satıp yani geçen yıl bu zamanlar GM discoveryi kullanıyorum ve çok memnunum, hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bu özellik bakımından s 3 mini den en az 2 kat daha iyi. Daha önce s 3 mini kullanmış ve discoverye geçmiş birisi olarak kesinlikle discoveryi tavsiye ederim karar sizin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bende General Mobile Dıscovery kullanıyorum gerçekten pişman olmazsın S3 miniyi bırak S3 bile sollar o derece muhteşem
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaDLa

quote:

Sony ' de düşündüm ama bu x peria sp biraz pahalı bana 600-700 fiyat aralığında olması gerekli :)

xperia l senin içini görür bütçende uygun

• quote:

quote:

quote:

+1 ...

gıdıp fason cın telefonuna burda kapaga marka basıpta satanlara para kaptırma derım....

servıs Allahlık zaten tam..

Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ?

• bütçene göre gm
  • ikisi arasında kaldıysanız kesinlikle discovery daha iyi bir cihazdır.
  • Discovery.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

quote:

quote:

+1 ...

gıdıp fason cın telefonuna burda kapaga marka basıpta satanlara para kaptırma derım....

servıs Allahlık zaten tam..

Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ? Yardım Edin Discovery mi ? S III mini mi ?

peki bu telefon için ne dersiniz ?

LG P713 OPTIMUS L7 II

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.