Şimdi Ara

yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim sorunum şu:Bilgisayarımı açtığımda masaüstünde ilk önce ''Y.exe dosyası veya bileşenlerinden biri bulunamıyor.......'' diye bir yazı çıkıyor ve bu bölümü tamam diye geçince bu seferde ''wın.ını dosyasında belirtilen Y.exe çalıştırılamıyor veya yüklenemiyor dosyanın bilgisayarınızda var olduğundan emin olun veya wın.ını dosyasındaki başvuruyu kaldırın'' diye ikinci bir bölüm çıkıyor.
    ben bu bölümüde tamam diyerek geçiyorum ve bilgisayarım normal olarak çalışıyor ve şu zamana kadarda bir sorun çıkmadı
    acaba bu korkulacak bir şeymi ve nasıl kurtulurum
    şimdiden teşekkürler

• msconfig başlangıçta y.exe varmı? ve hangi amaçla kullanılıyor? trojan ise silmek ve bir spyware aracı ile bilgisayarı taratmak. yapılabilecekler şimdilik bunlar.
  • windows kurman gerekiyor sanırsam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: msagdic

selamlar
    benim sorunum şu:Bilgisayarımı açtığımda masaüstünde ilk önce ''Y.exe dosyası veya bileşenlerinden biri bulunamıyor.......'' diye bir yazı çıkıyor ve bu bölümü tamam diye geçince bu seferde ''wın.ını dosyasında belirtilen Y.exe çalıştırılamıyor veya yüklenemiyor dosyanın bilgisayarınızda var olduğundan emin olun veya wın.ını dosyasındaki başvuruyu kaldırın'' diye ikinci bir bölüm çıkıyor.
    ben bu bölümüde tamam diyerek geçiyorum ve bilgisayarım normal olarak çalışıyor ve şu zamana kadarda bir sorun çıkmadı
    acaba bu korkulacak bir şeymi ve nasıl kurtulurum
    şimdiden teşekkürler

sorunun cevabını zaten yazmışsın,
    win.ini dosyasındaki y.exe başvurusunu kaldırırsan bilgisayarın açılırken y.exe dosyasını çalıştırmak istemiyecektir.

• aklımdan geçmedi değilde bişi olurmu diye tereddüddeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: msagdic

aklımdan geçmedi değilde bişi olurmu diye tereddüddeyim

yok ne olsun win.ini dosyasındaki y.exe ilgili kayıtları kaldırırsan tamamdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.