Şimdi Ara

yardım lutfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sitede php nuke 7.5 yuklu ve siteye tema attım sonunda bu hatayı aldım ne yapmam lazım arkadaşlar?

Warning: head(themes/Sonbahar/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/******.farvista.net/header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes/Sonbahar/theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/www/*******.farvista.net/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /home/www/*****.farvista.net/header.php on line 47
    temayı silip yeniden yukledim ama sonu. aynı... ne yapılabilir acil..

• yeter yaa aynı başlıktan kaç tane açıldı deli oldum bi tanesine açıklamayı yaptık farklı kişilerseniz bile aynı topicten takip edin
  • bu 2. başlık ve 1. başlık yanlış yere açılmış kusura bakmayın arkadaşlar acil olmasaydı ordaki başlıktan dwm ederdim ama inanın acil... ustelik ilk açılan başlık ve konu da yanlış sadece bu dogru... yardım edicek olan yokmu?
  • dosyalar orda olup olmadıgını kontrol et sanki dosyalara ulaşamıyor gibi geldi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: NetW0rk

dosyalar orda olup olmadıgını kontrol et sanki dosyalara ulaşamıyor gibi geldi :)

dosyaları sorunlu atmışlar zaten o nedenle hata veriyor myadminden düzeltilir gereksizlerde yazdım nasıl yapılacagını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.