Şimdi Ara

Yardim Lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni taşındım odama yeni tv almak istiyorum teknosada gezinirken 2 adet buldum fakat pek anlamadığım için sizlere danışayım dedim linkleri veriyorum :

SAMSUNG 40ES6340 FHD 3D DVB-S LED LCD TV +2 GÖZLÜK

LG 42LA640S DVB-S 3D FHD SMART LED LCD TV, TEKNOSA FILM KULÜBÜ-3 AY ÜYELİK

Yorumlarda samsungda pek Türkçe uygulama olmadığı yazıyor ancak LG nin resimlere bakınca Ligtv falan var...

Odamda digiturk yada dsmart olmayacak Apple TV aldım onu kurucam film izlicem bol bol buna ek olarakta Maç zamanı ligtv yi 1 kerelik satın alcam o yüzden bana LG daha mantıklı geldi ama samsungda aynı özellikler var ise onu alırım fiyatı daha uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GfBrt -- 3 Temmuz 2013; 13:53:37 >

• LG Smart Tv olayında uygulama mağazasını bayağı geliştirdi bu gün gene bunla ilgili bir haber gördüm 4 yeni oyun eklemişler. Türkçe bir sürü Smart tv uygulaması var. Tvbu, ligtv, vs sözün kısası ben lg diyor ve çıkıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetferhat

LG Smart Tv olayında uygulama mağazasını bayağı geliştirdi bu gün gene bunla ilgili bir haber gördüm 4 yeni oyun eklemişler. Türkçe bir sürü Smart tv uygulaması var. Tvbu, ligtv, vs sözün kısası ben lg diyor ve çıkıyorum :D

mesajin icin sagol hocam bir de samsung kullanan birini bekliyelim ondaki ozellikleride ogrenelim baklim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up up

• Up
    Up
    Up

• Up up up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.