Şimdi Ara

Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben wow a üye oldum 1 ay hakkımı kullanıp kapatmak istiyorum çünkü okularr var ama normal kart ile üyelik yaptrdım boşu boşuna para gitmesin die yardım ederseniz sevinirim acc yi cancel deme şansım yokmu henüz 1 aylık accmı kullanıyorum

• www.wow-europe.com a gir account management dan kredi kartı numaranı sil otomatik donuyo hesap,ne zaman tekrar yazarsan o zaman tekrar devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerdevill -- 20 Ağustos 2006; 21:52:19 >
  • ya orası oylede ben diyelim obur ay kullanmıcam bu ay içinde iptalmi edicem yoksa sınır gundemi
    yani kapatınca hesabı anında kesiliyormu yoksa ay sonumu kesiliyor ucreti gonderip
  • ben su an daha 1 ayım bıtmeden dedıgınızı yaptım ve acc status cancelled durumda ve payment method da hıc bır odeme şekli yok game time expires 23 eylul olarak gozukuyo yanı acc kapanma suresı oluyo dimi?
  • walla o acc dondurma olaylarını ben de çok anlamış değilim yani ne demek bu 23 eylülden sonra yeni acc mi açman gerekecek???
  • statusta acc canceled değil acc frozen yazması lazım. Dondurmak için özel bi işleme gerek yok ödeme yapmayın otomatik olarak frozen olacaktır. Ama blizzard frozen accountlara 6 ay garanti vermektedir. 6 aydan sonra charlar yada accountun kendisi iptal olabilmektedir.
  • ya bende tam anlamadım acc silinebilirde ama cancelled yazıyo ben heralde tamamen durdurdum ama cd keyin yanması gibi bişi söz konusu olabilirmi acaba tamamen kapansada sorun dil
  • bide acc statusun altında bu yazıyo çok iyi ingilizcem olmadığı için size göstermek istedim

Canceled
    Payment on this account has been canceled‚ however this account can be used for playing until the current subscription period ends.

Bunun Açıklaması Nedir
  • "Your current subscription will continue until the end " boyle bi cumler var Your current subscription will continue until the end of the month dese anlarızda galiba bu ay iptal diypsun obur ay iptal oluyor

bide ben 8-9 ay için kredikartı numarasını silicem ordan .6 ay sorun olmuyormus sonra 3 ay ne olur durum?

hesabı kapamak istiyorsanız numarayı ayırın. 2 sene sonra geldiğinde en kotu ihtimal charlar silinmiş olur ama iptal etmek biraz karısık duruyor
  • ya benim için acc silinmesi sorun diil eger yukarda belirttiğim uyarı acc 1 ay sonra kapancak yada silincek diosa bile sorun diil ama önemli olan okuldan dolayı 1 ay sonra kapnıcak olması benim için önemli diil
  • acc dondurulma yerine tamamen kapanırsa cd key elinizde patlayabilir (bi kaç kişinin başına geldiğini duymuştum) içinde düzgün charlar varsa accı satın bi kaç ay sonra geri geldiğinizde başka bi acc satın alın
  • benım için önemli olan

acc statusde yazan bu
    Payment on this account has been canceled‚ however this account can be used for playing until the current subscription period ends.

ben burda tam olarak yazanı merak edıyorum +

Payment Method: No subscription currently active
    Subscription: No subscription currently active
    Game Time Expires: 23 September 06 19:53 CEST

sadece bana bunu açıklasanız yeterlii ltfn sora gidip yenı cd alabılırım yanlız ben 1 ay sora oynamam ımkansız çunku okullar var acc tamamen kapansa bile aynı keyle acc alamıymuyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.