Şimdi Ara

Yardim !!! mio bloke oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sorun oldukca buyuk gibi.mio 268+ in kendi orjinal karti sadece benelux icin gecerliydi.izin icin baska bir sd kart a guzargahdaki ulkelerin kartini yuklemisdim.Simdi ne orjinal karti kullanabiliyorum.Nede baska baska programlari.uyari olarak kartin isole edilmisdir diyor.Miopocket2.0 ile igo,tomtom,mio2008 kurdum ama malesef gps sinyali almiyor!!!BU nasil is anlamadim.cep telefonlarindaki gibi imei numarasi felan mi oluyor antenin yoksa?antenin sinyal alisini kapatmis olabilirler mi?Yoksa flash bellekte bir dosyadan mi once sinyal aliyor?flash bellegini komple formatlamam mi lazim?Bu konuda usta olanlardan acil yardim istiyorum.Yardimci arkadaslara simdiden tesekkurler...

• GPS connection'ı IGO içerisinden kapatıp tekrar açınca otomatik aramaya başlıyor mu portları? Bürün portları aradığında bulamıyor mu?
  • Ne igo ne tomtom ne mio v3.0,mio 2008 nede orjinal olan v2.0 in gps sinyali yok soft reset yapiyorum yinede hicbirinden ses yok!!!Zannedersem bu gps lerinde IMEI numarasi gibi antenlerinde bir numara felan olup ayni yurt disindan gelen telefonlarin Turkiye de izinsiz kullanilamamasi gibi bir durum var galiba.Cunki orjinal kart sadece benelux icinde ben izin icin yol guzargahindaki ulkeleri yukledim.O zaman guzel calisiyordu ondan sonrasi iste kartin izole edilmisdir diyor gps e start verince aradigin dosyaya ulasilamiyor diyor.Yardim lutfen !!!
  • Yahu bir anlayan yok mu ?
    makinaya mio nun nerdeyse tum versionlarini kurdum(miov2.0,miov3.0,mio2008),igo nun 6 ve 8 serilerinin degisik versionlarini kurdum.Program calisiyor ama bu sefer gps sinyali yok mesala igo 6 da sataliet kismi kirmizi oraya tiklayip arattigim zaman port:2 boud 4800 den gps alicisi basari ile tespit edildi diyor ama hic bir sinyal alis verisi yok konu zaman sayilarin oldugu bolum hic biri calismiyor.gps sinyali yok diyor.Gitmek istedigim yeri veriyorum baslat dedigim zaman bulundugun yere ait harita bulunamadi diyor!ama gitmek istedigim yer ile bulundugum yer arasinda iki var.gitmek istedigim yerin haritasini gosteriyor ama bulundugum yerin haritasini bulamiyor,birde haritanin her baslangicinda ayni yer gosteriyor!!!Hardware problemi olabilir mi acaba son secenek o kaldi !!!
  • cok sacma gelebilir size ama....

disari cikip acik havada 20-30 dk denediginizde de olmuyor mu? IGO sanki bulmus port2 filan...

alim.

quote:

Orjinalden alıntı: gedavet

Yahu bir anlayan yok mu ?
    makinaya mio nun nerdeyse tum versionlarini kurdum(miov2.0,miov3.0,mio2008),igo nun 6 ve 8 serilerinin degisik versionlarini kurdum.Program calisiyor ama bu sefer gps sinyali yok mesala igo 6 da sataliet kismi kirmizi oraya tiklayip arattigim zaman port:2 boud 4800 den gps alicisi basari ile tespit edildi diyor ama hic bir sinyal alis verisi yok konu zaman sayilarin oldugu bolum hic biri calismiyor.gps sinyali yok diyor.Gitmek istedigim yeri veriyorum baslat dedigim zaman bulundugun yere ait harita bulunamadi diyor!ama gitmek istedigim yer ile bulundugum yer arasinda iki var.gitmek istedigim yerin haritasini gosteriyor ama bulundugum yerin haritasini bulamiyor,birde haritanin her baslangicinda ayni yer gosteriyor!!!Hardware problemi olabilir mi acaba son secenek o kaldi !!!

• Gun boyu acik tuttum yine tik yok.Yani zaten 20-30 dakikada sinyal gelmesini beklemek cok sacma olur.IGO 6 nin acilisinda GPS sinyali yok diyor.gitmek istedigim yeri yazdikdan sonra su anki pozisyonunuza ait yol bulunamiyor uyarisi cikiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.