Şimdi Ara

Yardım Nikon d5300 18-140 mm 9 taksit = 2550 tl kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar nikon d5300 almak istiyorum ama aklıma giren arkadaşlarım bu kadar para verdikten sonra

canon 60d alabileceğimi söylüyorlar bende kararsız kalıyorum d5300 ün wifi GPS hafiflik boyut gibi özellikleri hoş ne yapmalıyım

d5300 18-140 çanta hafıza kartı. 9 taksit 2550 dükkan garantili

• firatilgazli kullanıcısına yanıt
    Ben nikon d5300 18-140 2500 tl oldugunu gormedim hatta 3000 tl nin altında olmuyor onun için ben nikon d5200 18-105 bakıyorum ayrıca dükkan garantisi değil ithalatçı firma garantisi olması daha iyi olur. fotografium.com dan girip bakabilirsin kit lens seçenekleri çok fazla sigma tamron gibi lenslerle beraber alabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatilgazli

Merhabalar nikon d5300 almak istiyorum ama aklıma giren arkadaşlarım bu kadar para verdikten sonra

canon 60d alabileceğimi söylüyorlar bende kararsız kalıyorum d5300 ün wifi GPS hafiflik boyut gibi özellikleri hoş ne yapmalıyım

d5300 18-140 çanta hafıza kartı. 9 taksit 2550 dükkan garantili

Fiyat uygun. Ama bu fiyata orta segment bir makine ve yanında lenste alabilrsiniz. D7000, 60D gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 12 Temmuz 2014; 1:57:59 >
  • küçük olması ilgimi çekti bir kaç özelliği de cabası, fiyat olarak dediğiniz gibi bir üst seviye civarında 60d, d7000, d7100 biraz fazla ağır ama üst seviye makineler hala kararsızım
  • fiyat güzel duruyor sakıncası yoksa paylaşırmısınız hocam nereden alacaksınız ?
  • hocam bu tür alımlarda önce bolca araştırın. bu sırada illaki aklınız ve gönlünüz bir markadan yana olur. seçenekleri iyice azalttığınızda da 3-5 demeyin alın. sonrasında fotoğraf çekmeye ayırın vaktiniz. burada 3 liraya onu mu alayım ama 5 liraya öteki markanın 3. eli varmış muhabbetine girerseniz kafa karıştıran çok olur.
  • Ebat sizin için sorun ise DSLR değil de aynasız alın bence. Giriş sınıfı "küçük" DSLR'ler bile büyük çünkü. Ama ben DSLR almakta kararlıyım derseniz de o paraya katiyen giriş sınıfı gövde almayın. 3 yıl 550d kullanıp 70d'ye geçmiş birisi olarak söylüyorum, üstteki ikinci ekran ve çevresindeki kısa yol tuşları ve büyük bakaç gibi ayrıntılar kullanımda çok şey farkettiriyor. Bugün az bütçeyle giriş yapacak olsam, nikonda 3000-5000 serisinin en yenisi yerine d90 almayı tercih ederim şahsen.
  • ercandrsn kullanıcısına yanıt
    İstanbul doğubank çevresinde dükkan garantili bulursunuz
  • çok teşekkürler cevaplar için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.