Şimdi Ara

Yardımcı olun lütfen(çok acil..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bn bilgi üniversitesinde işletme öğrencisiyim. Bir dersin hocası derste bize aşağıdaki filmleri izletmiş ve bunlarla bağlantılı sorular sorulACAk finalde. bu filmleri nerde aradıysam bulamadım. böyle bulunmayan filmleri nerden bulabilirim. isimleri şöyle:

1-)stupeur et tremblements (Fear and Trembling) (2003) directed by alain corneau
    2-)mondays in the sun (Lunes al sol, Los ) (2002) directed by fernando leon de aranoa
    3-)Human Resources (1999) drama directed by laurent cantet

yardımcı olun lütfen zor durumdayım

• Bunlari korsan yada orj bulmanin zor olucagini dusunuyorum hatta yurt disinda bile zor bulabilirsin en iyisi sen torent bilen bi arkla indirmeye calis yada formlarda arat hizli bi interneti olan br yer mesala okuldan falan indirmeye calis en kisa yolunun bu olucagini dusunuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: mit1905

Arkadaşlar bn bilgi üniversitesinde işletme öğrencisiyim. Bir dersin hocası derste bize aşağıdaki filmleri izletmiş ve bunlarla bağlantılı sorular sorulACAk finalde. bu filmleri nerde aradıysam bulamadım. böyle bulunmayan filmleri nerden bulabilirim. isimleri şöyle:

1-)stupeur et tremblements (Fear and Trembling) (2003) directed by alain corneau
    2-)mondays in the sun (Lunes al sol, Los ) (2002) directed by fernando leon de aranoa
    3-)Human Resources (1999) drama directed by laurent cantet

yardımcı olun lütfen zor durumdayım

2. film bi jaç yıl önce filmekiminde gösterime girmişti hafızam beni yanıltmıyosa.. ama ben izleme fırsatı bulamadım..

şansın varsa torrent sitelerinde bulabilirsin.. türkçe- ingilizce ve filmlerin çekildiği dillerdeki forumları kurcala, umarım bulursun..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.