Şimdi Ara

yardımınıza ihtiyacım var.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 gündür bilgisayarı açtığım andan itibaren ekranda Warning uyarısı çıkıyor ve yaklaşık 30 saniye sonra sistem kendi kendine kapanıyor.bu sorunu bir türlü halledemedim.bununla ilgili daha önce bu forumlarda yazılan yazıları hatırlıyorum.forumlara göz attım ama o yazışmalarınızı bulamadım.bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim teşekkür ederim.......

• nasıl bir warning yazısı çıkıyor?
  • sistemine sp2 ve bir anti virus programı yukle sanki worm.blaster gibi
  • sorunu hallettim teşekkür ederim.....
  • Nasıl halletiğini yazsaydın,gerçi sorunuda tam olarak yazmamışsın...
  • sorunum bilgisayarı açtığım zaman windows uyarı penceresi açılıyor ve sisteminiz 1 dakika içinde kapatılacak yazıyordu.pencerenin üst köşesinde de 1 dakikadan geriye doğru sayan bir saat vardı.saat 0 olunca bilgisayar kendi kendine kapanıyordu.bir arkadaşımın da başına gelmiş ve virüs ten meydana gelen bir sorunmuş.şuan adını hatırlayamadığım bir pach indirdim ve sorun gitti.bu sorunu yaşayanlar varsa o pach in adını da sonra yazabilirim.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Armagedon07

sorunum bilgisayarı açtığım zaman windows uyarı penceresi açılıyor ve sisteminiz 1 dakika içinde kapatılacak yazıyordu.pencerenin üst köşesinde de 1 dakikadan geriye doğru sayan bir saat vardı.saat 0 olunca bilgisayar kendi kendine kapanıyordu.bir arkadaşımın da başına gelmiş ve virüs ten meydana gelen bir sorunmuş.şuan adını hatırlayamadığım bir pach indirdim ve sorun gitti.bu sorunu yaşayanlar varsa o pach in adını da sonra yazabilirim.

Bilgi için teşekkürler Fixblast virüs'ünden mağdur olmuşsunuz..

• küçük gibi gözüken can sıkıcı bir sorun,işlemlerde msblast gibi isimlerle gözükür ekseriya..bilgi için teşekkürler
  • sp 2 yüklemeden nete girdiin anda bişi girio bana da çok oluodu artık öle bi sorun kalmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.