Şimdi Ara

Yarın 2. kez kızla buluşacağım (bitti gerşeyi.gif son mesajda) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
8.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ah yazık yaa xDD kendi düşen ağlamaz ama dh ye ne bakıosn ki sen xP

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Dudağa yapış.

Mantıklı
  • Arkadaş ne yaptın buradakilere uyulur mu ne demişler kelin ilacı olsa ilk önce kendine sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Arkadaş ne yaptın buradakilere uyulur mu ne demişler kelin ilacı olsa ilk önce kendine sürer

Yok hacu bence kız belki dudaktan öpmeye hazırdı ama herifin soru her şeyi bitirmiş biri sana gelip hiç yapmadığımız bişey yapalım mı dese dudaktan öpmek aklına gelir mi?. Kız %100 yanlış anladı nefsine hakim olamıyosun dediğine göre
  • hiç yapmadığımız bişey yapak mı bebeğim
  • hey Allahım ya daha neler görecez daha neler işiticez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesus Shuttlesworth

"Seni denemek istemiştim. Böyle yapacağını biliyordum." de. Cebinden çıkaracağın yazmayı kızın başına bağla. Alnından öp. Evlenin

süperdi, denemeye değer,
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

quote:

Orijinalden alıntı: nickneyme

beyler iyi hoş bugun buluştuk sinemadan aldık biletimizi girdik.el ele izliyoruz arada bakp seni seviyorum diyoruz birbirimize. çok güzel gidiyordu işte yanaktan öptüm o da beni öptü ulan dedim niyeti var bunun diye. yapmadığımız bişey yapalım mı dedim o da anlamadım fln dedi sonra dudaklarına baktım tekrar anlamadım dedi ben de hala anlamadın mı dedim. ordan sonra film de koptu kız da koptu. sinir küpüne döndü resmen. film bitti orda ne demek işstedin dedi ben de neyse boşver dedim o da söyle dedi sadece öpmek istemiştim dedim o da dedi emre seni farklı biliyordum dedi böyle yapınca ne farkın kaldı başkalarından dedi. iradenin zayıf olduğunu anladım dedi. eve gidelim en iyisi dedi ama çok kötü oldu o da bende. baya özür diledim hata yaptım haklısın deedim tahmin edemedim dedim. o olay olmasa süper gidiyordu lanet olsun o laf ağzımdan çıkmasa mükemmel gidecekti kıza çok ayıp ettim baya özür diledim ama dedi gece iyice düşün dedi ne yapmayı düşünüyorsun amacın ne diye dedi düşün dedi. ben de üzgün üzgün durdum ama ne fayda .ok var gibi demesek bişey olmayacaktı.

tecrübe olsun

Bu seni seviyorum modasıda yeni nesil gençlerde çok moda, ne ara sevgi olduğunu anlıyorsunuz merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.