Şimdi Ara

Yarın 2. kez kızla buluşacağım (bitti gerşeyi.gif son mesajda) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
8.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Katilkiller

quote:

Orijinalden alıntı: 3S3R

DH çocuk sizin yüzünüzden sevgilisini kaybetti lan.

Kız namusluymuş yalnız beyler.

Öpüşen namussuz mu oluyor hay sizin zihniyetinize..

Medeniyet abidesi arkadaşım benim,kız,arkadaşın dediğini cinsel ilişki olarak algılamış.
  • quote:

quote:

öpüşmek var öpüşmek var şimdi.. burda ayrıntıya giremicem ama hepsi masum olmuyo hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickneyme

quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

quote:

beyler iyi hoş bugun buluştuk sinemadan aldık biletimizi girdik.el ele izliyoruz arada bakp seni seviyorum diyoruz birbirimize. çok güzel gidiyordu işte yanaktan öptüm o da beni öptü ulan dedim niyeti var bunun diye. yapmadığımız bişey yapalım mı dedim o da anlamadım fln dedi sonra dudaklarına baktım tekrar anlamadım dedi ben de hala anlamadın mı dedim. ordan sonra film de koptu kız da koptu. sinir küpüne döndü resmen. film bitti orda ne demek işstedin dedi ben de neyse boşver dedim o da söyle dedi sadece öpmek istemiştim dedim o da dedi emre seni farklı biliyordum dedi böyle yapınca ne farkın kaldı başkalarından dedi. iradenin zayıf olduğunu anladım dedi. eve gidelim en iyisi dedi ama çok kötü oldu o da bende. baya özür diledim hata yaptım haklısın deedim tahmin edemedim dedim. o olay olmasa süper gidiyordu lanet olsun o laf ağzımdan çıkmasa mükemmel gidecekti kıza çok ayıp ettim baya özür diledim ama dedi gece iyice düşün dedi ne yapmayı düşünüyorsun amacın ne diye dedi düşün dedi. ben de üzgün üzgün durdum ama ne fayda .ok var gibi demesek bişey olmayacaktı.

Bence ona bu konunun linkini at arkadaşlar gaz verdi falan de anlayış gösterecektir eminim.

aslında desem arkadaşların gazına geldim fln diye

Şu an kaybedecek bir şeyin yok, bence en azından onu sevdiğini, ciddiye aldığını anlar. Buradakiler öp falan demeseydi öyle bir şey yapmayacaktın. Sen kendi düşüncelerinle yapmadın ki bunu...

• quote:

quote:

herkesle öpüşen kız dan daha hayılırdır değil mi?

bir de birisi böyle dediğinde bazıları hay sizin zihniyetinize diye çıkışıyor sormak istiyorum peki sizin zihniyetiniz nedir? nasıl kızlar sizin için kızdır her kucakta uçan mı?
  • 1 aydan önce öpüşme muhabbetine mi girilir, ilk önce kendini isplatlaman lazım. Bide bunun diğer versionu var, 1 aydan önce kız öpmek ister, sen öptürtmeyceksin. Çünkü kızlar karşısındakini denemeye bayılır. Herşeyin yolunda gittiğini düşünürken birden mesaj gelir "artık görüşmeyelim" diye.

Tabii bu dediklerim kaşar olmayan kızlar içindir, zaten anlarsınız kim kaşar kim hanımefendi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rons@rD

quote:

beyler iyi hoş bugun buluştuk sinemadan aldık biletimizi girdik.el ele izliyoruz arada bakp seni seviyorum diyoruz birbirimize. çok güzel gidiyordu işte yanaktan öptüm o da beni öptü ulan dedim niyeti var bunun diye. yapmadığımız bişey yapalım mı dedim o da anlamadım fln dedi sonra dudaklarına baktım tekrar anlamadım dedi ben de hala anlamadın mı dedim. ordan sonra film de koptu kız da koptu. sinir küpüne döndü resmen. film bitti orda ne demek işstedin dedi ben de neyse boşver dedim o da söyle dedi sadece öpmek istemiştim dedim o da dedi emre seni farklı biliyordum dedi böyle yapınca ne farkın kaldı başkalarından dedi. iradenin zayıf olduğunu anladım dedi. eve gidelim en iyisi dedi ama çok kötü oldu o da bende. baya özür diledim hata yaptım haklısın deedim tahmin edemedim dedim. o olay olmasa süper gidiyordu lanet olsun o laf ağzımdan çıkmasa mükemmel gidecekti kıza çok ayıp ettim baya özür diledim ama dedi gece iyice düşün dedi ne yapmayı düşünüyorsun amacın ne diye dedi düşün dedi. ben de üzgün üzgün durdum ama ne fayda .ok var gibi demesek bişey olmayacaktı.

Bence ona bu konunun linkini at arkadaşlar gaz verdi falan de anlayış gösterecektir eminim.

aslında desem arkadaşların gazına geldim fln diye

admin konuyu silerse adın şizofrene çıkar

• söyle desem aslında benim aklımdan geçmedi d arkadaşlarım yüzünden böyle bişey oldu herşey diye iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maswey

quote:

quote:

herkesle öpüşen kız dan daha hayılırdır değil mi?

bir de birisi böyle dediğinde bazıları hay sizin zihniyetinize diye çıkışıyor sormak istiyorum peki sizin zihniyetiniz nedir? nasıl kızlar sizin için kızdır her kucakta uçan mı?

Önüne gelenle öpüşmekten bahsetmediğim..
    Sevdiği insanla öpüşmek veya cinsel ilişkiye girmek kadar nromal bişey yoktur.
    bırakın artık herkese kaşar sıfatı takmayı..

• quote:

söyle desem aslında benim aklımdan geçmedi d arkadaşlarım yüzünden böyle bişey oldu herşey diye iyi mi?

yok artık,döver valla.
  • burdakilerin aklına uyulurmu keske icinden geldigi gibi davransaydın
  • quote:

söyle desem aslında benim aklımdan geçmedi d arkadaşlarım yüzünden böyle bişey oldu herşey diye iyi mi?

Sende abaza gibi atlamışsın be kardeşim o olaylar öyle olmaz kendiliğinden gelişir seninki filiz sevişelim mi gibi bir şey
  • quote:

Herşeyimizi arkadaşlarınamı anlatıyorsun sende yaptığın herşeyi koşup arkadaşlarına anlatan tiplerdensin seninle özel birşeyler yaşayamıcaz diyicektir emin ol.
  • quote:

arkadaşlar yarın 2. kez buluşuyoruz ilk buluşmada sinema yapmıştık bu sefer de sinema yapacağız ardından kafe de oturacağız film çıkışı. kendisiyle 2 haftadır çıkıyoruz aynı okuldayız. ilk buluşmada bana hiç konuşmuyorsun hep ben konusuyorum fln demişti konuşacak konu gelmiyordu aklıma. sonradan baya açılmıstım konusmaya başlamıştım da yarın da böyle bişey olmasını istemiyorum. ilk buluşmada selamlaşırken elinden tutup yanağa hafifce yaklaşmıstım öper gibi yine öyle mi selam vereyim? başka neler yapayım arkadaşlar sorun olmaması için tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

sinemada yapmışyık diye okudum

• quote:

Orijinalden alıntı: S A H

quote:

Herşeyimizi arkadaşlarınamı anlatıyorsun sende yaptığın herşeyi koşup arkadaşlarına anlatan tiplerdensin seninle özel birşeyler yaşayamıcaz diyicektir emin ol.

ne yapacağım ya off
  • quote:

quote:

quote:

ne yapacağım ya off

Bırak gitsin sevse zaten ayrılmazdı hem bir kere ayrıldıysa bidaha eskisi gibi olmaz hiçbirşey.

• demiştim sana içinden geldiği gibi davran
    öpmek istemiyorsan öpme
    millet dediği için yapıyorsan karakter daha tam oturmamıştır bence
    ayrıca kızdan niye özür diliyorsun ki bırakın rahat olun ya
    içimden geldi ne olmuş diyemedin mi ? direk öpseydin hiç böyle olmazdı
  • quote:

Bence de böyle birşey demeye kalkma daha kötü bütün özelini arkadaş ortamına mı anlatıyorsun gibi birşey çıkar
  • quote:

Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı?

• Ulan zaten gelmiş burada özelini kamuya açmışsın, daha birde rezilliği devam ettireyim "arkadaşlar böyle akıl verdi diyeyim mi" diye soruyorsun.

Kız sana kombine dalmış, dağıtmış, parçalamış, halen 3. round istiyorum diyorsun...

Yediğin halt ile otur bence, çünkü kız birde seni rezil etme moduna girerse, bu seferde buraya "bu kızı nasıl öldüreyim" diye konu açarsın...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne yapacağım ya off

Bırak gitsin sevse zaten ayrılmazdı hem bir kere ayrıldıysa bidaha eskisi gibi olmaz hiçbirşey.

bunu desem mi ki sevsen zaten ayrılmazdın bi şans daha verirdin fln diye

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.