Şimdi Ara

yarın kıza teklif edecem beyler yorumları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun şu ki, kızla hiç konuşmadım daha.
    içinizde daha önce hiç konuşmadığı birine gidip teklif eden veya ilgilendiğini belli eden oldu mu? nasıl bi giriş yapabilirim mesela. bir de en kötü ve en iyi ihtimalle ne olur sizce
    orjinal yorumlar bekliyorum

• Direk önünü kesip sevgilim olur musun de gerisi kendiliğinden gelir
  • Çık karşısına deki:Ne dul sevdim ne bakire gel etme çık şu fakirle bakarsın kız senin le direk nikah masasına oturur he

Al karşıan güzelce konuş bir cafeye davet etmeyi teklif et onay gelirse eğer seninle içten konuşursa hoşlandığını söylersin tepkisi ne olur bilemeyiz ama kaybedicek birşeyinde yok
  • Moonwalk
  • Bi tanış once 1 saat sonra teklif et
  •  yarın kıza teklif edecem beyler yorumları alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Çık karşısına deki:Ne dul sevdim ne bakire gel etme çık şu fakirle bakarsın kız senin le direk nikah masasına oturur he

Al karşıan güzelce konuş bir cafeye davet etmeyi teklif et onay gelirse eğer seninle içten konuşursa hoşlandığını söylersin tepkisi ne olur bilemeyiz ama kaybedicek birşeyinde yok

mani güzel tuttum

• em onu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefalci

em onu.
    direk teefon nosunu ıste. yok derse elıne kendı numaranı ver alacaktır :D
    direk söyle daha karşılıksız kalmadım
  • quote:

Çık karşısına deki:Ne dul sevdim ne bakire gel etme çık şu fakirle bakarsın kız senin le direk nikah masasına oturur he

maniyi beğendim.

hocam karşısına geçip de çıkışta kafeye gidelim demek abazaca ve ergence olmaz mı? ilk başta söyleyecek bişey bulsam devamını getirirm de işte ilk konuşma önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Engineer33

quote:

maniyi beğendim.

hocam karşısına geçip de çıkışta kafeye gidelim demek abazaca ve ergence olmaz mı? ilk başta söyleyecek bişey bulsam devamını getirirm de işte ilk konuşma önemli

Alıntıları Göster
    Reddedileceksin, yarın sonucu yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

bunu tuttum. kendi numarasını vermezse benimkini eline tutuşturmam , o kadarı yüzsüzlük olur

ikisinden birini seçmem lazım , ya numarasını isticem yada direkt kendiminkini vericem
  • quote:

quote:

maniyi beğendim.

Bir kızı cafeye davet etmek ergenlikle yada abazalıksa ölelimm ,ben binlerce ilişki yaşadım elde etmek istediğim kızlarki olmuştur hepsi, hep cafeye bir mekana davet ederek konuştum gerçi beni edenlerde çok oldu gittimde lise döneminden bahsemiyorum bile 1999+2000 yıllardı o zaman bohem cafeler vardı hamburgerciler meşhurduya birşey olurmu sanıyorsun hatta hoşlarına gider ama sakın aman sen benden üstünsün tavrı verme kendin ol gerisi gelicektir

• quote:

sorun şu ki, kızla hiç konuşmadım daha.
    içinizde daha önce hiç konuşmadığı birine gidip teklif eden veya ilgilendiğini belli eden oldu mu? nasıl bi giriş yapabilirim mesela. bir de en kötü ve en iyi ihtimalle ne olur sizce

Bence baya yakınlaş ben tanıdığım kıza açıldım üstelik sevdiğimi belli ettim o da bos değilmiş gibi davrandı sonra da redetti o yuzden once bi tanış ,sonra gelipte reddedildim diye konu acma
  • quote:

quote:

bunu tuttum. kendi numarasını vermezse benimkini eline tutuşturmam , o kadarı yüzsüzlük olur

ikisinden birini seçmem lazım , ya numarasını isticem yada direkt kendiminkini vericem

O zaman kız vermezki. İnan bana çoğu ya utanır vermez. Yada kendini ağırdan satar vermez. Ama sen verirsen hemen geri dönüş yapacaktır. 2 türlüde başıma geldi. Geçen verdim annesi yanındaydı direk aldı kağıdı kız, dolmuş durağında insanlar şok oldu

Diğeride istedim vermedi ben vereyim yaz dedim yazdı. 5 dk sonra şıp çağrı geldi

• quote:

quote:

quote:

O zaman kız vermezki. İnan bana çoğu ya utanır vermez. Yada kendini ağırdan satar vermez. Ama sen verirsen hemen geri dönüş yapacaktır. 2 türlüde başıma geldi. Geçen verdim annesi yanındaydı direk aldı kağıdı kız, dolmuş durağında insanlar şok oldu

Diğeride istedim vermedi ben vereyim yaz dedim yazdı. 5 dk sonra şıp çağrı geldi

Alıntıları Göster
    Benımle çıkarmısın gibi bişey söyleme sakın direk cevabı red olur...

Arkadaş olabilirmiyiz filan dersen daha iyi hiç konusmamışsın şansın yüksek olur böylelikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: anonymous1907

quote:

sorun şu ki, kızla hiç konuşmadım daha.

Bence baya yakınlaş ben tanıdığım kıza açıldım üstelik sevdiğimi belli ettim o da bos değilmiş gibi davrandı sonra da redetti o yuzden once bi tanış ,sonra gelipte reddedildim diye konu acma
    daha önce aynen yaptım ilk defa gördüğüm kızda işe yaradı elime telefon numarasını yazdı sonra takıldık biraz ama ısınamadım ayrıldık

aynen şöyle yapıyorsun anlatıyorum

tek başınayken yakalıyorsun kız yürürken arkadasından gidip "pardon diyeceksin,kız ilk önce bir ilkilecektir.Korkuttummu?Korkuttuysam özür dilerim ama seni yoldan geçerken/otobüsteyken vs. vs. gördüm gözlerin çok hoşuma gitti (gözleri yeşildi,sende saçları vs. diyebilirsin ya da hangi yönü özelse) açıkçası senden çok hoşlandım ve gelip tanışmak istedim erkek arkadaşın varsa kusuruma bakma,özür dilerim ama sadece tanışmak istedim gibi cümleler kuracaksın.Allah'a şükür tipim yerinde kız eline aç demişti telefonunu yazmıştı sevgilisi varsa kibarca reddeder en kötü.Zaten adam gibi gidip konuşuyorsun tatlı bir dille kızında tokat atacak hali yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYEREG -- 8 Ekim 2013; 23:13:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Benımle çıkarmısın gibi bişey söyleme sakın direk cevabı red olur...

Arkadaş olabilirmiyiz filan dersen daha iyi hiç konusmamışsın şansın yüksek olur böylelikle.

Alıntıları Göster
    %100 red alacaksın
  • Umarım red edilmezsin.
  • 1 Saat sonra ölücem bakir ölmeme izin verme nolur ! Diye karşısına çık seni kırmayacaktır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.