Şimdi Ara

Yataş Five-Z ile İşbir Relax Yatak Karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
18.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir yatak almak için araştırma yapmaktayım. Ev eşyalarında yaşadığım kötü tecrübeden dolayı bu işin uzmanı olan sadece yatak üretimi yapan firmalardan almaya karar werdim. Yataş ve İşbir 'den birer model üzerinde odaklandım..

İşbir - Relax Visko Yakat

Viskoelastik Akıllı Yatak
    VISCOSTAR Relax’ın üst yüzeyinde etkiye minimum tepki veren, basınç indirgeyici viskoelastik malzeme kullanılmıştır.
    Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer.
    Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli yıkanabilir kılıflıdır.
    Yatak yüksekliği 18 cm’dir(±1 cm).

Yataş - Five-Z

5 Bölgeli Paket Yay Sistemi, birbirinden bağımsız çalışan farklı sertlikteki yayları ile ağırlıkları ne olursa olsun, aynı yatakta yatan çiftlerin vücut yapılarına uyum sağlar. Antibakteriyel örme kumaşı ile yatağınız her daim temizliğini korur.

Her iki yüzeyde kullanılan, uzay teknolojisiyle üretilmiş Visco Elastic Ped
    Ağırlığını dengeleyerek vücudu destekleyen, 5 Bölgeli Paket Yay Sistemi ve eklem ağrılarını giderme
    Sadece Yataş'a özel Purotex teknolojisi ile probiyotik korumalı, kapitoneli örme kumaş
    Kışlık tarafında sıcak tutan %100 Woolmark ® yün vatka
    Yazlık tarafında serin tutan pamuk vatka

İki ürünün kısaca özellikleri bunlar.. Alacağım ebatlar 160x200 olacak..

Fiyat olarak ikisi içi 1800tl dediler.. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bu ürünleri alıp kullanan arkadaşlar varsa eğer onların görüşleri de çok faydalı olacak..

• Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrC61

Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?

Five - z yatas in en ust duzey yatagi. Hem yayli hem visco cift tarafli kullanilabiliyor. Sirf visco yatak tavsiye etmem. Cok sicak havalarda civiyor, yataga cok gomuluyorsun.. rahatsiz bence..

Five Z nin daha avantajli oldugunu dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

quote:

Five - z yatas in en ust duzey yatagi. Hem yayli hem visco cift tarafli kullanilabiliyor. Sirf visco yatak tavsiye etmem. Cok sicak havalarda civiyor, yataga cok gomuluyorsun.. rahatsiz bence..

Dostum fikirlerin için teşekkürler.. Fakat işbir den visco aldım, şuan için çok memnunum.. terletme kosunda şimdilik sıkıntı yaşamıyorum inşallah yazında yaşamam..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

quote:

Dostum fikirlerin için teşekkürler.. Fakat işbir den visco aldım, şuan için çok memnunum.. terletme kosunda şimdilik sıkıntı yaşamıyorum inşallah yazında yaşamam..

almayı düşünüorum ama işbir ergoplus(1800), yatsan visco spring(1500tl) ve yataş five z(1600tl) arasında kaldım. 160*200 için bu fiyatlar.. ne zor işmiş yatak almak yaw..

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir yatak almak için araştırma yapmaktayım. Ev eşyalarında yaşadığım kötü tecrübeden dolayı bu işin uzmanı olan sadece yatak üretimi yapan firmalardan almaya karar werdim. Yataş ve İşbir 'den birer model üzerinde odaklandım..

İşbir - Relax Visko Yakat

Viskoelastik Akıllı Yatak
    VISCOSTAR Relax’ın üst yüzeyinde etkiye minimum tepki veren, basınç indirgeyici viskoelastik malzeme kullanılmıştır.
    Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer.
    Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli yıkanabilir kılıflıdır.
    Yatak yüksekliği 18 cm’dir(±1 cm).

Yataş - Five-Z

5 Bölgeli Paket Yay Sistemi, birbirinden bağımsız çalışan farklı sertlikteki yayları ile ağırlıkları ne olursa olsun, aynı yatakta yatan çiftlerin vücut yapılarına uyum sağlar. Antibakteriyel örme kumaşı ile yatağınız her daim temizliğini korur.

Her iki yüzeyde kullanılan, uzay teknolojisiyle üretilmiş Visco Elastic Ped
    Ağırlığını dengeleyerek vücudu destekleyen, 5 Bölgeli Paket Yay Sistemi ve eklem ağrılarını giderme
    Sadece Yataş'a özel Purotex teknolojisi ile probiyotik korumalı, kapitoneli örme kumaş
    Kışlık tarafında sıcak tutan %100 Woolmark ® yün vatka
    Yazlık tarafında serin tutan pamuk vatka

İki ürünün kısaca özellikleri bunlar.. Alacağım ebatlar 160x200 olacak..

Fiyat olarak ikisi içi 1800tl dediler.. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bu ürünleri alıp kullanan arkadaşlar varsa eğer onların görüşleri de çok faydalı olacak..

Bende dün işbir relax yatak sordum fiyatına 2100 TL dediler.
    1800 TL lik fiyatı nerden aldınız acaba?

• Burayada bakın

http://www.viskoloveshop.com/

Zaten visco malzemesinin üreticisi bunlar..Fiyatlar fena degil

Ama benim cekincelerim var...Acaba terleme yapıyormu, koku varmı, ağrı vs konusunda ters etki yapmasın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurozgr O kullanıcısına yanıt
    Hocam yatak odamı değiştireceğim için yatağımın ebatları değişti, o yüzden yeni yatak alıcam bnde.. Zamanında bi bayiden ii bir pazarlık sonucunda almıştım :) Hala almadıysan özelden mesaj atabilirsin..
  • Hort.

Acaba kullanan arkadaşlar yatağın nasıl olduğunu yazabilir mi ?
  • hocam ben aşağıdaki siteden lateks 100 serisi yatak aldım tavsiye ederim.

http://www.wellmatt.com/
  • www.wellmatt.com dan diamond serisi bir yatak aldım.ilk önce çok endişelerim vardı terletme olur mu diye ama hiç terleme yaşamadım.annemlere de almayı düşünüyorum çift kişiligini.bu kadar rahat edecegimi bilsem daha önce alırdım bel sırt agrılarım gitti vallahiherkese tavsiye ederim çok rahat ve kaliteli bir yatak.şuan indirimde 90x190 lık yatagın fiyatı 1850tlden 849tl ye düşmüş fiyatıayrıca müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşlarda çok ilgili ve hertürlü sorunuzda canlı destek hattından yazışabiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.