Şimdi Ara

yavas yavas sistem topluyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkaadaslar malum dolar kuru ortada bende parcalari yavas yavas almaya karar verdim size sorum Gigabyte Z87-HD3 Intel Z87 1150 Soket anakarti tavsiye eder misiniz hemen alicam iyi ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hizlial.com dan aldım arızalı çıktı tekrar yeni sini gonderdiler arızalı çıktı güzel kart ama hızlı al.com dan almayın para iadesi yaptılar sonra
    en son eksenden h81 aldım kafam rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreRts -- 5 Mayıs 2015; 16:51:43 >
  • Yapma be dostum bende orda ucuza gordum alcaktim

• player07 kullanıcısına yanıt
    Hata yapıp sakin alma adama diyorum ürünün kutusu bandrol yok adam diyor gigabayt isminide söyleyemiyor daha doğrusu jelatinsiz veriyor onu bizde biliyoruz kutusu daha önce açılmış bariz belli çok iade oldu o üründe iade gelen ürünü satiyolar tekrardan bana gelen2. Üründe pce slotunda iz vardı daha önce takmış birisi ekran karti parayida 8 gün sonra verdi ler sakın bulaşma kargo larla uğra sirsin 1 hafta nerde kaldı felan

Sata kabloları bile posetinden çıkarılmış bizde enayiyiz anlamicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreRts -- 5 Mayıs 2015; 17:03:21 >
  • Daha oncede vardi kampanya bitmisti simdi yine baslamis dedigin gibi iade urunleri kakaliyorlar haralde hizlial a hic yakistiramadim guvenilir bi site aslinda sagol dostum ilgin icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.