Şimdi Ara

yedek parça problemi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1993 model renault 21 maneger var babamın.. araba her yönüyle mükemmel.. 200000km yi geçti lpgli ve motorda tık yok.. benim tek problemim yedek parça.. boya biraz eskidi boyatalım dedik.. bi kaç parça değişmesi lazım ve size parça fiyatlarını yazıyorum gerisini siz düşünün:

1: yan cam çıtası (en dıştaki): tanesi 100ytl (hepsi değişicek 400ytl)

2: arka cam fitili(en dıştaki) : 70ytl

3:kapı şeritleri komple takım : 500ytl

4: ön tampon : sis farı dahil 495 ytl

toplam :1465ytl ki boya işleri hariç.. arabayı satsam taş çatlasın 6500 ytl anca eder...

• Bu fiyatları servismi verdi?
    Sanayiden çıkmacılara falan bakın, harcadığınız para havaya atılan para çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: microchild

arkadaşlar 1993 model renault 21 maneger var babamın.. araba her yönüyle mükemmel.. 200000km yi geçti lpgli ve motorda tık yok.. benim tek problemim yedek parça.. boya biraz eskidi boyatalım dedik.. bi kaç parça değişmesi lazım ve size parça fiyatlarını yazıyorum gerisini siz düşünün:

toplam :1465ytl ki boya işleri hariç.. arabayı satsam taş çatlasın 6500 ytl anca eder...

sanırım fiyatları servisten almışşsın
    yan sanayi parçalar daha ucuz(tabi kalitesi de ona göre)
    ama hurdacılardan uygun fiyatlı parçalar bulabilirsin.
    Bir kere Ankara'ya parça için girmiştim.
    ivedik'te her markanın kendi hurdacısı var
    Bulunduğun yerdede bunun gibi yerler vardır.

• quote:

Orjinalden alıntı: cncrd

quote:

Orjinalden alıntı: microchild

arkadaşlar 1993 model renault 21 maneger var babamın.. araba her yönüyle mükemmel.. 200000km yi geçti lpgli ve motorda tık yok.. benim tek problemim yedek parça.. boya biraz eskidi boyatalım dedik.. bi kaç parça değişmesi lazım ve size parça fiyatlarını yazıyorum gerisini siz düşünün:

sanırım fiyatları servisten almışşsın
    yan sanayi parçalar daha ucuz(tabi kalitesi de ona göre)
    ama hurdacılardan uygun fiyatlı parçalar bulabilirsin.
    Bir kere Ankara'ya parça için girmiştim.
    ivedik'te her markanın kendi hurdacısı var
    Bulunduğun yerdede bunun gibi yerler vardır.

arkadaşıma katılıyorum.ilk olarak sanayi parçacılarına bakderim.eğer ankaradaysanda hurdacılar için ivedikten önce yıldız sanayiye git derim...

• evet servisten verdiler... napalım arabayı çok seviyorum.. satmak istemiyoruz... 7tane araba var ve en uzun süredir elimizde duran bu... verdiğiniz bilgiler için sağolun...
  • mikrochild dayım da clio vardı onu sattı 21 aldı güzel araba ama kaç senedir karbüratör memesi bulamıyor araba kesik kesik gidiyor parçası çok pahalı o arabanın astarı yüzünden pahalı hiç uğraşma sat bence
  • uzun süre 21 manegere bindik sorun çıkarmadı vefalı arabalardır,parça konusundada yan sanayi ve yedek parçaçılarda her parçası bulabilirsin o kadar pahalı değil iyi araştır yalnız her şeyide orjinal almana gerek arabana binmeye devam et ben sattığıma pişman oldum kaç tane arabaya bindim o rahatlığı bulamadım.(megan,honda civic,reno19,huyundai,opel astra.)
  • dıaşrıdan fiyat al bence.renault9 sağ dikiz aynası için serviste 80 ytlistediler.dışarıda 15-20 ytl.ona göre kıyas yap sen
  • istanbuylda ne kadar yedek parçacıya gittiysem renault maisten getiricez diyorlar.. neyse bide ankarayı araştırıyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.