Şimdi Ara

Yeni Başlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben yeni başlayan noob bi arkadaşınız. Oyunu şu an indiriyorum. Hazır o sırada buradakilerden bi tavsiye alayim dedim :)

Yani neler yapmam neler yapmamam gerektiği konusunda :)

Ayrıca zaten okumaya başladım 'soru cevap ' konularını ama anlık olarak burda da paylaşırsanız sevinirim :)

• bi 200 250 el sadece snıper riki drow ranger lion ıvır zırvır kolay herolarla oyna oyunun tabanını bi öğren kenini geliştirene kadar botlarda oyna
  • Jupiter517 kullanıcısına yanıt
    Yorumun icin tesekkur ederim. Bi sure lol gecmisim var (2 sene) ordan biliyorum hic bilmeyenlerin normal oyunlarda bana cektirdikleri eziyetleri. peki kavramlar icin nereye bakmam gerek. kuryenin amaci filan.

ayrica butlerden sonra memlekete gidecegim bi sure internetim olmayacak anca telefon interneti. Sabit 120 ping aliyorum dotada sorun olur mu ? bi de ortalama maclar kac mb yer ?

evet oyun hakkinda bilgim sifir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst konu olarak Dota 2 Yeni Başlayanlara Rehber var.
  • Uyarın için teşekkür ederim :)

Fakat cevabını bulamadığım sorular var.. Biraz anlık cevaplar istediğim için konu açma gereksiniminde bulundum :)
  • cevabını bulamadığın sorular olup, anlık cevap istiyorum diyorsun, fakat konuda en ufak bir soru yok...
    neler yapmam lazım, ne tavsiye edersiniz'i soru olarak görüyor ve cevap arıyorsan ana konu yeterli...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_90497242/tm.htm

Üst konuda ki rehber yeterli gelmediyse bunada bir bakabilirsin.
  • Son vuruş yapmayı biliyor musun?
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    lolde epey iyi yapiyordum fakat dotada ne derecede yaparim bilinmez. genelde kill icin oynamazdim kill vermemek icin oynardim. farma cok dikkat ederdim. ayni seviyede dotada yapabilecek miyim bilmiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

bi 200 250 el sadece snıper riki drow ranger lion ıvır zırvır kolay herolarla oyna oyunun tabanını bi öğren kenini geliştirene kadar botlarda oyna

her maç random at, invoker, pudge, meepo gelirse repick yap, değiştir. oyun başlamadan, skillerini oku. heroları öğrenmenin en iyi yolu. en azından oynadığın hero daha sonra karşına gelirse ne ile karşılaşacağını bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmdd

Merhaba ben yeni başlayan noob bi arkadaşınız. Oyunu şu an indiriyorum. Hazır o sırada buradakilerden bi tavsiye alayim dedim :)

Yani neler yapmam neler yapmamam gerektiği konusunda :)

Ayrıca zaten okumaya başladım 'soru cevap ' konularını ama anlık olarak burda da paylaşırsanız sevinirim :)

http://www.youtube.com/watch?v=NabiuqjgOIM al burdan kuryenin işlevini falan öğrenirsin

benim tavsiyem kolay bi hero al ve önce botlarla test et test etmeden sakın oyuna girme belli bi süreden sonra öğrenirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmdd

lolde epey iyi yapiyordum fakat dotada ne derecede yaparim bilinmez. genelde kill icin oynamazdim kill vermemek icin oynardim. farma cok dikkat ederdim. ayni seviyede dotada yapabilecek miyim bilmiyorum :)

Dota nın last hit mantığı çok zor. Lol deki anivia ile farm yapmaya benzer. Ama zamanla alışırsın.
  • Benim tavsiyem-ki kesinlikle işe yarar- başta biraz botlarla maç yap onun haricinde sadece internetten açıp heroların skillerini oku ve izle , daha sonra bol bol maç izle. Twitch den canlı takip edebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.