Şimdi Ara

Yeni bir açıköğretim bölümü kazandım, şimdi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2013 yılında aöf felsefe bölümüne kayıt oldum.
    sadece ilk dönemin sınavlarına girdim ve son dönemin harcını yatırmadım yeni bir bölüme geçiş yapmak istediğim için.
    halka ilişkiler ve reklamcılık kazandım bu sene. hali hazırda zaten felsefe öğrencisi olarak görünüyorum sistemde ancak öğrenci durumum pasif halde.

kayıt tarihi geldiğinde ilk defa kayıt yaptırır gibi büroya mı gideceğim onlar halleder deyip yoksa yapmam gereken başka işlem var mı?
    bilgilendirirseniz çok sevinirim,
    teşekkürler.

• Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne kaydınızı yaptırmadan önce Felsefe bölümüne olan kaydınızı sildirmeniz gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne kaydınızı yaptırmadan önce Felsefe bölümüne olan kaydınızı sildirmeniz gerek.

teşekkür ederim cevap için.
    bir de şöyle bir durum var, felsefe bölümünden kaydımı sildirince tecilim bozulacak. o süre aralığında halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümüne rahatça kayıt yapabilir miyim?
  • Emin değilim ama kayıt sildirme ve yeni kayıt işlemlerini aynı gün yaparsanız sorun çıkmaz gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Emin değilim ama kayıt sildirme ve yeni kayıt işlemlerini aynı gün yaparsanız sorun çıkmaz gibime geliyor.

umarım öyle olur hocam. teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.