Şimdi Ara

YENİ C4 SX 1.4İ 16V le ilgili yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, YENİ C4 SX 1.4İ 16V fiyat olarak uygun gözüküyor ama eski fiyatı nedir(3 ay önceki) bilginiz varmı, tavsiye edermisiniz söyleyebileceğiniz bir şey var mı bu araçla ilgili(olumlu-olumsuz).
    Bi de yeni c4 ile eskisi arasında ne fark olduğunu ve yenisinin ne zaman çıktığını yazabilirmisiniz.Yakın zamanda eskisini alan arkadaşlar olmuş anlam veremedim.

• Sürekli kampanya aracı olmuştur, ÖTV indirimi öncesi en ucuz 27 400 olduğunu hatırlıyorum.

Eski (makyajsız) kasa ile aradaki farklar; ön tampon, buna bağlı olarak plakanın yeri, devir saati göstergi, döşeme deseni, jantlar.
  • Sonrasında keşke dememek için biraz daha kasıp 1.6 olanını alın
  • bence biraz daha üstüne para koyabilirseniz eğer 1.6 dizelini alın 30-31 bin tl arasında

1.4 almaktan daha kara geçersiniz yakıt tüketimi çok farkeder ve 2.elde 1.4ler çok değer kaybediyor 1.6ları okadar fazla değer kaybına uğramıyor
  • istanbul dışı citroen.den bir tanıdık ötv .den önce aralık ayı 26000 ytl fiyat almışlar beyaz renk için siyah için 26750 ytl demişler. şu an 25500 falan aslında 22-23000 falan olması lazım.bekleyin muhtemelen o fiyatlara iner araç..
  • bakın bence bu ötv uzun süreli kalacak..oranlar daha da düşecek görürsünüz..beklerseniz bu arabayı 1X rakamlarada alabilirsiniz..kriz.daha neler yaptıracak bu bayilere, sadece bekleyin ve görün diyorum.satılan maximum 25000 asraba bu ay daha fazlası..satılmaz..yurt dışında biriken stok çok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.