Şimdi Ara

yeni focus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni focus alıcam nıyetlıyım yalnız fıyatlar ucuk bıraz sedan dizel titanium opsıyonel otomatık park sıstemı ıle bırlıkte 57 bin tl istiyorlar bıraz arastırdım istanbuldakı tum bayılerı aradım 1 yer 55 bin teklıf verdı otopark sıstemı ıle bırlıkte 56 bın olur dedı ama arac hıc yokmus 2 yada 3 ay sonra gelır dedı.bu kadar bekleyemem.sanırım bu aractan alan arkadaslar olmustur lutfen bana aldıkları yerı telefonunu ve fıyatını yazarsa cok sevınırım tesekkurler.

• otomatik park opsiyonunu tavsiye etmem. boşa masraf. heleki istanbulda çok alakasız bir donanım.
  • peki navigasyonlı sony cd calarlı on konsol ne zaman gelır arkadaslar yada geldıgı zaman opsiyon mu olur yoksa fıyata dahılmı olur.bunu alsam 300 lıraya navigasyon ve multımedya alırım dıye dusunuyorum.ama fıyata dahılse opsıyon degılse bosuna almıyım bıraz daha beklıyım dıyorum satıs danısmanı 2 bın lıra gıbı bır fıyattan bahsetmıstı sız ne dersınız arkadaslar ?
  • ucuz olmaz orjinali. büyük ihtimal x paketle fealn ya opsiyon olur ya standart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa-T

ucuz olmaz orjinali. büyük ihtimal x paketle fealn ya opsiyon olur ya standart.

az önce nette bir bilgiye daha ulastım 2012 gelen arabalarda sony cd calar standart olucakmıs ama touch ısteyen opsıyon takılabılıcekmıs ne kadar dogru bılmıyorum mantıklı aslında.
    beklemısken bıraz dahamı beklesem ne yapsam cok kararsızım :S bı yanım dıyorki bıraz daha bekle kalan arabaları satmak ıcın fıyat ındırıceklerdır sizce mantıklımı ?
  • FIII fiyatları yıl sonuna kadar düşmez. yıl sonunda da düşmeyebilir. zam gelmesin de.
  • evet zam geldi kotu oldu :S
  • Bence beklemek lazım.
  • beklemeye degmez yeni c4 gorenler focus sıparısını ıptal edıyor ıstersenız bır arastırın arkadaslar.tavsıye ederım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.