Şimdi Ara

Yeni Honda Jazz 2009 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
44.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yarı otomatik dalgasını üretim maliyeti çok düşük diye tüketiciye ittiriyolar malesef...gözünü seviyim tam otomatiğin....
    bu yeni jazz da dünyanın en pratik aracı heralde
  • honda jazz lara çok yakında zam gelicek şaka gibi ama gerçek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: isber

honda jazz lara çok yakında zam gelicek şaka gibi ama gerçek.

ben 700ytl zam gelicek diye biliyorum
  • cvtden vazgeçmelerinin bir sebebide i-shift'in daha hafif olması....
  • Honda Mutluhan'a civic ve city'e bakmak için gittik.Yeni Jazz çok hoşumuza gitti,içi epey ferah inip binmek sorunsuz,bagaj bir aile için yeterli
  • Otomobil firmalarının ne durumda olduğunu bu başlıktan anlayabiliyorum. Son mesaj 1 mart - bugün 9 mart. Zam geldi herkesin hevesi kaçtı.
  • Haklısın valla Devrim, millette heves kalmadı
  • herkese merhaba honda jazz almayı dusunenlerden bırıyım bende.en ıyı yorumuda burda bulacagımı dusundugum ıcın bazı onerılerınızı beklıorum.almayı dusundugum jazz 1.4 ls modelı 2004 model trıptronıc . arabada bı kac boya var yuzeysel tanıdık bırınden oldugu ıcın guvenılır bır araba ama yınede sonucta bı honda bayıınde kontrolden gecırecem arabayı.fıyat olarak 18000 .bu fıyat nasıldır sızce bırde jazzz kullanaların ozellıke yorumlarını beklıorum bu arabanın en cok sıkıntısı ne olabılır almadan once neye dıkkat etmelıyım .
    sımdıden tesekkurler
  • servis bakmak için 75 Tl alıyor, bence o fiyata iyi, ... alınır
  • Hükümetin ÖTV indirimi %18,5 olarak açıklandı.
    Sizce satışları nasıl etkiler, arkadaşlar?
  • piyasada sadece 1 kere yeni jazz gördüm

yeni fiestanın ise görmediğim rengi kalmadı piyasada çok fazla var.
  • Dün honda mutluhana (istanbul maltepe) gittim. Fun+ishift versiyonun en son olur rakamı 36bindendi. Ellerinde ötv indirimli fiyatlar da vardı. 31bine iniyor fiyat. Hatta joy manuel versiyon 27ye kadar iniyor. Bence kaçmaz fırsat, bu arada jazz her yönüyle harika olmuş. Baz donanımda vsa, 6 airbag ve eln klima var. Benim aracımı 13e değil de 14,5 15e saysalardı ben de almayı düşünüyordum. Bana araç kusursuz geldi. Her yönüyle çok güzel olmuş.
  • ötv indirim muhabbeti ikinci el piyasasını kötü vuracak.
    kimse o kadar fiyatta düşmek istemeyecek.
    bu sebeple de millet sıfırına yönelecek.sonra trafik derdi dahada artacak.benzine yeni zam kapıdadır duyurulur. E eee hükümet bu açığı piyasa canlandı diyip yüklenecektir.bir yerlerden telafi edecektir dimi???

:):):)::))::)
  • Günde 1 araba satan firmalar, şimdi 6 araba satıyorlarmış. (Tabi bu değerler sağdan soldan duyduğumuz ortalama değerler.) Bu 6 araba alan vatandaşların 3'ü veya 2'si ikinci el almayı planlıyordur herhalde. Sonuçta ÖTV de düşmüş dahi olsa maliyede bu işten karlı çıkıyor. Günde bi araba satıp % 37 vergi alan maliye, şimdi 6 arabadan 18,5 üzerinden ÖTV alıyor. Basit bi mantıkla durum her iki taraf içinde iyi. Fakat uzun vadede durum negatife dönebilir. 3 ayda piyasanın sıfır otomobile doyacağı için sonrasında satışlar iyice düşebilir. Hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar, ben 3-4 aydır Honda Jazz 2009 Fun+ düz vites kullanıyorum, çok memnunum, araba benim her ihtiyacıma cevap veriyor ve özellikle benim gibi 1.88 bir insan için yeterince iç hacim sunması ve eşsiz panaromik cam tavanına baktıkça doğru seçim yaptığımdan daha da emin oluyorum. Ben 4 ay evvel 31.500 e almıştım şimdi muhtemelen 30 civarı bir fiyata belki daha bile ucuza alabileceksiniz, almayı düşünenler değerlendirme aşamasında olanlar için söylüyorum düşünmeden alın.

• güzel araba .
    1.88 boyla iç mekanı biraz kabullenmiş gibisin.
    normalde aracın ölçüleri belli zaten.
    muhtemelen arkaya kadar koltuğu itmişsindir.araç full dolu olduğunda (yani arkanıza yolcu dolu dolu 3 kişi oturduğunda ) farkı anlayacaksındır.
    kalabalık bir aile değilsen bu sorunda zaten olmayacaktır.
    siyah ve bu yeni kasa jazz güzel tercih.

güle güle kullan aracını.
    kazasız belasız inş.
  • Klostrian resim açın harika
  • Bende boy 1.73. Bugün arabaya ilk defa oturan iki kişi arkası çok genişmiş dedi. Dışından bakan içine oturunca arkayı geniş buluyor.
  • sonunda honda da indirimli fiyatlarını yayınladı,herkese hayırlı olsun

Jazz Joy+ Düz - 26.972 TL.

Jazz Joy+i-Shift - 28.695 TL

Jazz Fun+ Düz - 29.556 TL

Jazz Fun+ i-Shift - 31.279 TL

Alanlara şimdiden hayıtlı olsunnnn....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Klostrian

Arkadaşlar, ben 3-4 aydır Honda Jazz 2009 Fun+ düz vites kullanıyorum, çok memnunum, araba benim her ihtiyacıma cevap veriyor ve özellikle benim gibi 1.88 bir insan için yeterince iç hacim sunması ve eşsiz panaromik cam tavanına baktıkça doğru seçim yaptığımdan daha da emin oluyorum. Ben 4 ay evvel 31.500 e almıştım şimdi muhtemelen 30 civarı bir fiyata belki daha bile ucuza alabileceksiniz, almayı düşünenler değerlendirme aşamasında olanlar için söylüyorum düşünmeden alın.

Benim aracın aynısı öncelikle Allah herkese kazasız belasız sürmeyi nasip etsin diyorumSizin arabanız maşallah tertemiz ben ilk aldığımdan beri yani 2 haftadır hiç yıkatmadım öle pis pis yatıyorBende bu aracı almayı düşünenlere yardımcı olabilirim soruları varsa eğer.Bi araçdan ne beklediginiz değişir fakat hem belli bir performans,yakıt ekonomisi,yeterli bi iç hacim nerdeyse D sınıfına kafa tutucak donanımıyla yeni jazz gerçekten bi çok kişi tatmin edicektir.

Özellikle Vtec motoru gerçekten güzel ve etkili kimse sanmasınki bu araç hantaldır özellikle 5.500rpm'den sonra kendinizi sanki V8 motorlu bi araç kullanıyormuş gibi hissediyorsunuz en azından ben öle hissediyorum.Yakıt konusundada araç yeni olmasına,havalar soguk olmasına ve hatta genelde kısa mesafelerde kullanmama rağmen aldıgımdan beri 150ytl'lik yakıt koydum şuan aracım 430km'de ve yol bilgisayarı bu şekilde 372km yol daha yapabilceğimi söylüyor.Yani 150Tl'lik benzinle 800Km gibi bi rakam çıkıyor ortaya şehiriçinde kullanmış olmama rağmen.

Donanım konusunda araç zaten gayet dolu özellikle cam tavanı insanı mest ediyor arabama binen herkes arka tarafa oturup cam tavanın keyfini çıkarma peşindeŞuana kadar araçda gördüğüm tek eksi yön lastiklerin üzerinde davlumbaz(sanırım adı buydu) olmayışı tekerlekten seken her taşın sesi içeri geliyor fakat servisde buna çok basit bi çözüm bulacaklarına eminim orda yoksa bile çözümü kendi başıma bile halledebilirim diye düşünüyorum.Ayrıca bu araç yolda gerçekten dikkat çekiyor tabi bunda yeni bi kasa olmasının etkiside çok büyüktür.Özellikle beyaz olanı çok daha hoş duruyor bence fakat manuel olarak ellerinde olmadığı için ben tercihimi siyahdan yana kullandım.Son olarak sölemek istediğim bu aracı alanların eğer aradıkları şeyi biliyorlarsa kesinlikle pişman olunacak bi araç değil.Özellikle bu ötv indirimden sonra fiyatları çok güzel oldu.Bu fiyata bu donanımda araç yok arkadaşlar kesinlikle yok.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.