Şimdi Ara

Yeni MacBook'lar Ne Zaman Türkiye'ye Gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene 40 gün sonrasında Türkiye'de satışa çıkmıştı, bu sene de yine aynı mı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazymafya -- 12 Haziran 2012; 0:29:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crazymafya

Geçen sene 40 gün sonrasında Türkiye'de satışa çıkmıştı, bu sene de yine aynı mı olur?

newipad'ler için gazeteler Türkiyede satışa çıktı dediklerinde zaten Türkiyede bunları satan mağazalar vardı. gene aynısı olur, ben fazla uzun süreceğini sanmam
  • Yani geçen sene 20 Temmuz'da duyuruldu bu ürünler ama Eylül başında Türkiye'ye gelmişlerdi. Ayrıca hep 5 Mayıs'ta Türkiye'de satışa çıkacak diye reklamı yapıldı, Türkiye'de o vakte kadar satan yer mi vardı Yeni iPad'leri?
  • ipad'ler çıktıktan 1hafta sonra bile yurtiçinde satan yerler vardı, gittigidiyora düşmüştü vs. ama mağazalar bazında satışa çıkması 2ay'ı bulmadı
  • Çok gecikmese bari. Teşekkürler cevabınız için.
  • Tamam usb 3.0 gelmiş retina ekran gelmiş ama hdd kaldırılmış, ram anakarta gömülmüş ve optik sürücü çıkmış (bu pek bir kayıp değil gerçi) 768 gb ssd konulsa fiyat fırlayacak çok büyük saçmalık olmuş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Tamam usb 3.0 gelmiş retina ekran gelmiş ama hdd kaldırılmış, ram anakarta gömülmüş ve optik sürücü çıkmış (bu pek bir kayıp değil gerçi) 768 gb ssd konulsa fiyat fırlayacak çok büyük saçmalık olmuş bence.

MacBook pro su olanlar fazla gaza gelmemeli ve bahsettiğiniz sebeplerden dolayı bu bilgisayardan uzak durmalı. Hiç olmayanlar düşünebilir. Birde 2-3 ay icinde kullanıcı yorumları baya bir belirginlesir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 256 GB SSD yeter de ram in gomulu olması hosuma gitmedi. gerci 16 GB RAM icin 200 USD fark istiyor amerika store u. Apple icin uygun bir fiyat gibi geldi.

bakalım bir kullanıcı yorumlarına ondan sonra karar verecegim bende. sene basından beri bekliyorum. 13" lere nvidia ve retina gelmeyisi beni uzdu, agustosta filan cıkabilir diyorlar 13" lerin retina sı.
  • Bundan sonra pek güncelleneceğini zannetmiyorum ağustos'ta falan. Geçen sene bir günde duyurdular bir daha bir gelişme olmadı. Ivy Bridge büyük avantaj bence ve en geç temmuz ortasında Türkiye'ye gelmesini bekliyorum ben. Gidip alacağım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.