Şimdi Ara

Yeni Oyun Alacağım Hangi Oyunu Alayım?(PC)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Bir Oyun Alacağım.Pes 2011,Battleflield 2,Fifa 11 Mw2 Oyunları Bilgisayarımda Yüklü..Daha Farklı Bir oyun İstiyorum.Savaş ,Aksiyon Oyunu Olursa Daha İyi Olur..Tavsiyelerinizi Eksik Etmeyin ..TesekkürLer.

• Medal of Honor
    Multiplayer zevkli oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badbath

Medal of Honor
    Multiplayer zevkli oluyo.
    Bekle 9 Gün , Black Ops al
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

Alıntıları Göster
    black ops u bekle. herkes onu bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest

black ops u bekle. herkes onu bekliyor.

Alıntıları Göster
    rahmetli dedem bile mezarda black opps bekliyor
  • Hiç bir zaman CoD serisinin oyunları başında saatlerimi harcayamamışımdır. Bana zevkli gelmiyor, daha çok stratejik oyun olmadığı için. Ama Team Fortress 2 veya Bad Company 2 öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Hiç bir zaman CoD serisinin oyunları başında saatlerimi harcayamamışımdır. Bana zevkli gelmiyor, daha çok stratejik oyun olmadığı için. Ama Team Fortress 2 veya Bad Company 2 öneririm.

Bad Company 2 Sanırım sonuna yaklastım oyunun stratejiyle alakası yok..Yada ben yanlış oynuyorum..Online oynuorsanız sölediklerimi geri alıyorum çünki online ' la ilgili hiç bi bilgim yok.

Ayrıca arkadaşa önerceğim oyun Mafia II az önce bitirdim güzel oyundu toplam 12 saatte bitirmişim 15-20 tane chapter var üst üste 2 chapter oynayabıldım sonrası bayıyıor.Fakat 1-2 saat sonra tekrar oynamak istiyosun.Mafia kurduğumdan beri Bad Company 2 ye girmedim bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

quote:

Hiç bir zaman CoD serisinin oyunları başında saatlerimi harcayamamışımdır. Bana zevkli gelmiyor, daha çok stratejik oyun olmadığı için. Ama Team Fortress 2 veya Bad Company 2 öneririm.

Bad Company 2 Sanırım sonuna yaklastım oyunun stratejiyle alakası yok..Yada ben yanlış oynuyorum..Online oynuorsanız sölediklerimi geri alıyorum çünki online ' la ilgili hiç bi bilgim yok.

Ayrıca arkadaşa önerceğim oyun Mafia II az önce bitirdim güzel oyundu toplam 12 saatte bitirmişim 15-20 tane chapter var üst üste 2 chapter oynayabıldım sonrası bayıyıor.Fakat 1-2 saat sonra tekrar oynamak istiyosun.Mafia kurduğumdan beri Bad Company 2 ye girmedim bile.

Alıntıları Göster
    Bekliyorum Black Ops'u Zaten Fakat Call of Duty'nin Son Serilerin'de Hep Patlatıcı,Füzeler ,Tanklar oluyor Bu bana keyifli Gelmiyor işte.Biraz daha Sıcak Çatışmaları Seviyorum Dağda,Karlı Havalarda Bunlardan Daha Keyif Alıyorum.

• O zaman sana kesinlikle şu oyunu öneriyorum brothers in arms hell highway gerçekten bi solukta bitirebilceğin ender fps oyunlarından biri

+ grafikleri bayağı iyi
    +oyunu oynarken sıkılmıyorsunuz (şahsen çoğu oyundan çabuk sıkılan biriyimdir ama bu oyun gerçekten çok iyi)
    +ara videolar harika ingilizcenizde yeterliyse konuya hakim olursanız tadından yenmez

- Sizinle birlikte 4-5 kişilik bi ekip var siz bunların komutanısınız can sıkan sadece onları habire yönlendirmek olabilir .Yani call of duty gibi değil.Emiriniz altında askerler var ve onların nereye gideceğini falan gösteriyorsunuz

son zamanlarda oynadığım en iyi fpslerden biriydi çok kısa bi sürede sonuna geldim .Bana göre oynamadan ölmeyin

ayrıca oyunun gamespot linkide burdahttp://www.gamespot.com/pc/action/brothersinarms3/index.html
    10 üzerinde 8.5 almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Jimador -- 31 Ekim 2010; 16:06:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiftless

quote:

Online tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftless

quote:

Online tabiki.

Alıntıları Göster
    uzun bir online istiyosan bad company 2 derim cünkü 50 level gelmek için baya bir oynaman gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Redhard

uzun bir online istiyosan bad company 2 derim cünkü 50 level gelmek için baya bir oynaman gerek

Alıntıları Göster

Oyna en iyisi Tabi COD istemiyosan

• quote:

Orijinalden alıntı: KaganY

Oyna en iyisi Tabi COD istemiyosan

Alıntıları Göster
    Cod tavsiye etmem bıktım yakın aksiyondan bc2 alacağım ama para yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kötü Kedi Şerafetttin

Cod tavsiye etmem bıktım yakın aksiyondan bc2 alacağım ama para yok

Alıntıları Göster
    Online olarak Bad Company 2 öneririm. Single'ını oynamana gerek yok. Çünkü çok berbat. Ama online'ı çok zevkli :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

Online olarak Bad Company 2 öneririm. Single'ını oynamana gerek yok. Çünkü çok berbat. Ama online'ı çok zevkli :D

singleplayer'ı çok iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3Mi

quote:

Çok sıradandı. Hele ki bütün RPG'lerin ve Sniper'ların sana ateş ettiğini de belirteyim. Dumur gibi açıktaki takım arkadaşlarını vurmaktansa siper aldığın şeye ateş ediyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R3Mi

quote:

Çok sıradandı. Hele ki bütün RPG'lerin ve Sniper'ların sana ateş ettiğini de belirteyim. Dumur gibi açıktaki takım arkadaşlarını vurmaktansa siper aldığın şeye ateş ediyorlar.

Alıntıları Göster
    Call Of Duty Black OPS

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

Alıntıları Göster
    HİTMAN ABSOLUTİON AL OYUN AKSYON OYUNU AMA SİLAHA FAZLA İHTİYAÇ OLMUYOR BİR BÖLÜMÜ 5 YADA 10 FARKLI ŞEKİLDE YAPABİLİRSİN İSTERSENDE ÇATIR ÇATIR İNDİR ama SAKLANARAK OYNAMAK DAHA İYİ

• quote:

Orijinalden alıntı: baris1211

HİTMAN ABSOLUTİON AL OYUN AKSYON OYUNU AMA SİLAHA FAZLA İHTİYAÇ OLMUYOR BİR BÖLÜMÜ 5 YADA 10 FARKLI ŞEKİLDE YAPABİLİRSİN İSTERSENDE ÇATIR ÇATIR İNDİR ama SAKLANARAK OYNAMAK DAHA İYİ

bu konu 2010 da açılmış adam ne oyunlar oynamıştır bugüne kadar :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.