Şimdi Ara

Yeni VW Passat 1,6 TDI DSG Comfortline Bluemotion aldım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guclualp

Bahaman buyur :)))
     Yeni VW Passat 1,6 TDI DSG Comfortline Bluemotion aldım

Araç gerçekten çok güzel kardeş. Özellikle bu rengiyle ve 18 lik jantlarla. Yeniden hayırlı olsun. Sevdiklerinizle kazasız, belasız binmek nasip olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Etrafta her modelden Passat var diye passat şahinmi oldu şimdi.millet durup dururken benim param fazla birazınıda çöpe atayım diyemi Passat alıyor.bir şekilde alanlar memnun başkalarının almasında sebep oluyorlar.ayrıca ALINAN passsatın fiyatı 105 bin lira.bu para ülkemizin ekonomık durumuna göre az bir para değil.neredeyse ıyı kötü bir ev parası.herkestede 100 bın lıra olup Passat alabıleceğini de düşünmüyorum doğrusu.bu gerçekler varken 100 bın lıralık arabayı .şahine benzetıp küçümsemenızı anlayamadım doğrusu.neresınden bakarsanız bakın yorumlarınız yanlış ve Taraflı.hangı firmanın satış temsılcısısınız acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyabi

şunu eklemek istiyorum. şu anda euro düşüyor. daha da düşecek. bugün aldığınız araç yarın dahada fiyat olarak aşağı gelecek. ayırca 104 bin tl yerine 20 bin tl daha verip 320i alabilirdiniz.

yeni passat,bmw 3.20 benzinliden daha geniş,daha komforlu,kalite olarak ta bmw den aşağı değil, üstelik passat dizel iken bmw benzinli ,,, bütün bunların üstüne bmw 20 bin tl daha pahalı
  • Araç hayırlı olsun kazasiz belasiz kullanin
    Yalnız bazi arkadaslar yazmis ki 20bin fazla verip bmw audi almaya degmez, ona bakarsak passat için de 30 bin fazla verip ayni donanimin dizel otomatiğini almak kesinlikle değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: stevie_ray_vaughan

quote:

şunu eklemek istiyorum. şu anda euro düşüyor. daha da düşecek. bugün aldığınız araç yarın dahada fiyat olarak aşağı gelecek. ayırca 104 bin tl yerine 20 bin tl daha verip 320i alabilirdiniz.

yeni passat,bmw 3.20 benzinliden daha geniş,daha komforlu,kalite olarak ta bmw den aşağı değil, üstelik passat dizel iken bmw benzinli ,,, bütün bunların üstüne bmw 20 bin tl daha pahalı

Passat kalite olarak Bmw 3.20'den aşağı değil derken Comfortline'ı kast etmiyorsunuz herhalde..

• Febr kullanıcısına yanıt
    Kimsede size girinde yorum yapın demiyor değil mi? Soru sordunuz cevabını aldınız, polemiğe devam etmenin amacı nedir? Benimde huyum değildir, şundan aldım, bundan aldım diye konu açmak. Ancak açan kişiyi de sorgulayamazsınız. Kendi kendinize tebessüm edip geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

1.6 FISS'çı kızdı...

Ya sen nası bi insansın çözebilmiş değilim.

Hatun da aynı şeyi söylüyor.

• quote:

Fırat kardeşim, 37 yaşındayım, maaşlı çalışmıyorum. Kendi şirketim var.
    Maaşlı olarak çalışsam bu parayı hayatta veremem. Ayrıca paramın tamamını
    Arabaya vermem. O çok kötü birşey. Ancak Türkiye'de gelir farkı çok fazla.
    Şunu da unutmamak lazım, parası olan hali vakti zengin biri bile olsa
    Ülkemizde malesef hiçbir güvencesi yok. Bir günde insanlar herşeylerini
    Kaybedebilirler. En dogru yatırım, bu nüfus artışına göre emlak veya arsadır.

Demage kardeşim, aynı zamanda aynı aracımı aldık:))
    Benimki de gümüş gri ve bej :))

Aracınız hayırlı olsun.hiçbirşeyin garantisi yok haklısınız.ama emlak, arsa,daire,bina bunlarında güvencesi yok.arsanızı imara kapatırlar yada kamulaştırma yaparlar.daire ve bina ise kentsel dönüşüm alanı ilan ettim deyip yıllarca sizi kitleyebilir.

• Güzel seçim. Güle güle kullanın.

• Hayırlı olsun o vergiler olmasa ne güzel arabalara bineceğiz..

• Bu zevk meselesi siz beyenmıyor olabilirsınız,hayırlı olsun der geçer gidersiniz,olumsuz yoruma ne gerek var

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

quote:

Bahaman C.tesi günü maslak doğusta bulusalım, tutma kendini derim :))))

Yok şimdi kanıma girme Avensis idare ediyor. Allah'tan İstanbul'da yaşamıyorum

Adana'da yaşayıp kanına girecek olanlar olabilir Nisan ayında sipariş vermeye gideceğim inşallah, arabamda boş yerde var, 2 araba alırsak satış temsilcisine çökeriz beraberce

• quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

quote:

Bahaman C.tesi günü maslak doğusta bulusalım, tutma kendini derim :))))

Yok şimdi kanıma girme Avensis idare ediyor. Allah'tan İstanbul'da yaşamıyorum

Adana'da yaşayıp kanına girecek olanlar olabilir Nisan ayında sipariş vermeye gideceğim inşallah, arabamda boş yerde var, 2 araba alırsak satış temsilcisine çökeriz beraberce

Sen bir al hocam bakarız

• Febr kullanıcısına yanıt
    Hocam boşver, belliki problemlisin.
    Gördüğün gibi aracın teklifini de koymuşum foruma.
    Yani bu marka comfortline dizel otomatik şu anda ederi budur ,
    Bana bu kadar indirşm yapıldı.

Çok meraklıysan diğer araçlarımın resimlerini koyayım,
    Merakını gider, ama sana fazla gelir. @Febr

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Allah kaza bela vermesin. Hayırlısı olsun.

Kızmazsanız bir lafınıza takıldım. "Yeni VW passat variant avrupalıların cenaze arabası gibi olmuş, kesinlikle beğenmedim."

Yabancı ülkelerde genellikle station araçlar tercih edilirken bizim ülkemizdeki sedan düşkünlüğünü anlamadım gitti. Geçenlerde bir avm otoparkında yabancı plaka şu aracı gördüm, ülkemize gelmez de gelinse alınır mıydı acaba?

Yeni VW Passat 1,6 TDI DSG Comfortline Bluemotion aldım

Türkiye'de bu araç var ,hatta yakın zamana kadar bir üniversitede bölüm başkanı olan bir prof. kullanıyordu ,hala kullanıyor mu bilmiyorum

• Ayrıca arkadaşlar burası araba forumu,
    Kimin nesi varsa ne aldıysa koyacak tabiiki.
    Burası lüks araclar için acılmıs özel bir konu değil.
    Öüyel forumlar arıyorsanız Mercedes Bmw gibi markaların özel
    Forumlarınvar.
    Ayrıca ben özellikle arka diz mesafesine çok dikkat çektim.
    Eğer bu sinin için önemliyse , audi veya bmv 3 ten daha geniş.
    İnanın hepsine bindim.

Güzel dilekleri bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Problemli kompleksli arkadaşlara da sakin olup xanax almalarını öneririm.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclualp -- 25 Ocak 2015; 11:00:58 >
  • Demage kullanıcısına yanıt
    Hocam ve de iç dış total koruma yaptırdım. 1,100 + Kdv
    aynı aracın çinin siyah rengine de bindim. Beni çok boğdu.
    Şöyle söyleyeyim, bej renk aşırı ferah gösteriyor.
    Vw deki adam bir problem olursa getirin dedi. 1 yıl garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclualp -- 25 Ocak 2015; 11:09:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Hayırlı olsun o vergiler olmasa ne güzel arabalara bineceğiz..

zaten herkes binmesin diye o kadar vergi koyuyorlar,cari açık daha fazla yırtılmasın diye

• Arkadaşlar bırakın da Passat sahıplerı passat formunda azıcık rahat etsın bari,ne arabaymış be,almadan önce passsatın bu kadar düşmanı OLDUĞUNU bilmezdim,neredeyse Şahin'le karşılaştırıyor şahınle bır tutuyorlar passata bu Düşmanlık niye

• quote:

Orijinalden alıntı: stevie_ray_vaughan

quote:

Yeni passat dizel nekadar yakıyor haberiniz varmı hele şu kış atlarında 3 le arasında max 1 litre olur artı 170 hp her an ayağınızın altında. Sürüş pozisyonundan tutun sürüş dinamiğine kadar hiç bir kulvarda yarışamaz ama ihtiyaç meselesidir hacim önemlidir ona bişey diyemem. Konforda passatın daha üstün olacağını sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.