Şimdi Ara

Yeni VW Passat 1,6 TDI DSG Comfortline Bluemotion aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cuma günü yeni passat comfortline 1,6 TDI DSG aracın kaporasını yatırdım ve yarın ödemenin geri kalanını yapacagım.
    Perşembe günü teslim alacagım. aracın teklifini buraya koyuyorum.
    Düşündüm, taşındım , Audi A4 mü Passat Variant mı derken , bu memlekette
    arabaya daha fazla para vermemenin doğru oldugunu anladım. Yeni VW passat variant
    avrupalıların cenaze arabası gibi olmuş, kesinlikle beğenmedim. Tabi kişisel görüşüm.
    Ancak mazot sarfiyatından ve A4 ün konforundan kesinlikle bir eksikliği yok .
    Hatta 2.0 TDI mı alsam diye düşünüyordum , yine vergiden dolayı enayilik etmek istemedim.
    2,0 motor tabii ki daha güçlü ancak İstanbul trafiğinde 1,6 TDI motor yeter de artar bile.

Bilemiyorum siz ne düşünüyorsunuz , arabayı 105.700 TL ye aldım , zorunlu sigorta dahil.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclualp -- 18 Ocak 2015; 23:49:00 >

• Ayrıca verdiğim vergiyi de kesinlikle helal etmiyorum.
    O parayla bir de VW Polo alınabilir. Yazık çok yazık.
    KDV yi anlarım da ÖTV ne oluyor ??
  • Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin insallah fakat genel olarak bircok alteratif arasindan passatin bu butceyi hakkedecgini dusunmuyorum s60i veya 3 serisini neden dusunmediniz acaba veya kasa degisikligi yakin olsada A4 oldukca guzel bir secim olabilirdi tabiki bu konu hakkinda fazla yorum yapmaya gerek yok aracinizi almissiniz keyifli surusler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 18 Ocak 2015; 23:59:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksilicon

Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin insallah fakat genel olarak bircok alteratif arasindan passatin bu butceyi hakkedecgini dusunmuyorum s60i veya 3 serisini neden dusunmediniz acaba veya kasa degisikligi yakin olsada A4 oldukca guzel bir secim olabilirdi tabiki bu konu hakkinda fazla yorum yapmaya gerek yok aracinizi almissiniz keyifli surusler dilerim
    merhaba , öncelikle teşekkür ederim.
    Dediğiniz gibi A4 de de baktım fakat enteresandır ki
    satıcı bayan ( Doğuş Maslak ) kasanın değişeceğini
    ve bu sene yazdan sonra yeni kasanın geleceğini söyledi.
    Olsun dedim A4 ü severim, şu an A3 tdi otomatik 2012
    model var zaten almıştım eşime , ama sanki satmak istemedi
    isteksizdi gibi geldi, hayret ettim. Ama kasa değiştirecekse de
    almamaya ve de fiyat bakımından da fazla para ödememeye karar verdim.

Son kasa araç almıstım eskiden , Landrover Freelander , aldıktan 3 ay sonra yeni
    kasası geldi pişman oldum , o arabamı sattım , birdaha da ingiliz arabası almamaya karar verdim zaten.
    Her ay sanayi de Motokara üye olmuştum.

• Allah kaza bela vermesin. A4 için ne fiyat aldiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Allah kaza bela vermesin. A4 için ne fiyat aldiniz?
    Teşekkür ederim

A4 140.000 TL fiyat aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guclualp -- 19 Ocak 2015; 0:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guclualp

Son kasa araç almıstım eskiden , Landrover Freelander , aldıktan 3 ay sonra yeni
    kasası geldi pişman oldum , o arabamı sattım , birdaha da ingiliz arabası almamaya karar verdim zaten.

Tekrardan hayirli olsun A4 kasa degistirecegi icin gectigimiz aylarda cok iyi fiyat alanlar vardi ozellikle 2.0TDI icin,araciniz yep yeni donanimida en ust dizel otomatik kombinasyonu ile beraber sizi oldukca mutlu edicektir zaten..

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksilicon

quote:

Tekrardan hayirli olsun A4 kasa degistirecegi icin gectigimiz aylarda cok iyi fiyat alanlar vardi ozellikle 2.0TDI icin,araciniz yep yeni donanimida en ust dizel otomatik kombinasyonu ile beraber sizi oldukca mutlu edicektir zaten..

Alıntıları Göster
    Anlaşılan sürekli araç değiştiren maddi durumu iyi birisisiniz.
    Eskiden bir bmw ve reno arasında hatta wv arasında çok deli farklar vardı fakat artık o farklar azalmaya başladı. Sizde bunu fark etmişsiniz fazladan 30 bin vermek yerine passatta karar kılmışsınız.
    ha passat A4den iyi mi asla ama aradaki ufak farklar için istenen ücretler evet fazla.
    Amam bir 320d olaydı karşısında o dış kasası bile direk alma sebebiniz olabilirdi.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
  • Allah kaza bela vermesin. Hayırlısı olsun.

Kızmazsanız bir lafınıza takıldım. "Yeni VW passat variant avrupalıların cenaze arabası gibi olmuş, kesinlikle beğenmedim."

Yabancı ülkelerde genellikle station araçlar tercih edilirken bizim ülkemizdeki sedan düşkünlüğünü anlamadım gitti. Geçenlerde bir avm otoparkında yabancı plaka şu aracı gördüm, ülkemize gelmez de gelinse alınır mıydı acaba?

• 27 aralikta bendeanuelini aldim
    Konforlu araç güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

27 aralikta bendeanuelini aldim
    Hayırlı olsun aracınız.

Metalik renk farkı için 1500 TL derken listede, burada 800TL diyor?

Vergi farkı mı yoksa bayiye gidince farklı bir fiyatla mı karşılıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

27 aralikta bendeanuelini aldim
    O fiyata alınabilecek en keyifsiz, ruhsuz, donanımsız ama ikinci eli iyi araçlardan birisini almışsınız.

Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

O fiyata alınabilecek en keyifsiz, ruhsuz, donanımsız ama ikinci eli iyi araçlardan birisini almışsınız.

Güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    Güle güle kullanın. Hayırlı olsun. Arabayı beğendiniz, beklentinize cevap veriyor ve aldınız. Marşına basıp keyfini çıkartın.
  • Ilk önce hayirli olsun Allah kaza bela vermesin .

Anlamadigim nokta a4 nasıl 140 hangi il orası biz 128 e aldık cc ekletip.

Edit: maslakmis biz de ordan aldık demekki kampanya bitmiş ooo yaşadım kar yaptım ilk defa zaten arabayı haziranda saticam yeni a4 1-4 tfsi alicam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResenHareketEdenSAVCI -- 19 Ocak 2015; 9:06:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResenHareketEdenSAVCI

Ilk önce hayirli olsun Allah kaza bela vermesin .

Edit: maslakmis biz de ordan aldık demekki kampanya bitmiş ooo yaşadım kar yaptım ilk defa zaten arabayı haziranda saticam yeni a4 1-4 tfsi alicam .
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacsız Kral Aragorn

Ilk önce hayirli olsun Allah kaza bela vermesin .

177 hp likler içindir 140 bin tl. Yoksa 150 hp yi 125 e bırakıyolardı
  • A4 liste fiyatı 138 bin tl ama güzel indirim yapıyorlar. 125 civarı bir fiyata alınabiliyor.

Hayırlı uğurlu olsun..
  • quote:

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bence güzel seçim. Bende Yeni Passat siparişi verip, iptal ettirmiştim. Hem yaşıma hem de 3 kişilik bir aile olduğumuzdan dolayı Golf siparişi vermiştim. Ayrıca Doğuş' un satış danışmanlarını beğenmezler birde. Bence satış danışmanı hanımefendi doğru olanı yapmış. Yeni kasasının geleceği bilgisini vererek belki de sizin yanlış bir karar vermenizi önlemiş. Bu arada Passat' ı hangi satış danışmanından aldınız ? ( Doğuş Oto Maslak' tan aldıysanız tabi )

• hayırlı olsun otomatikmi ? bu arada bemde almak istiyprum fakat 60 k limitim var ins oburki yıla :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.