Şimdi Ara

Yeni yama minyon takılmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler farkettiniz mi bilmiyorum ama geçenki yamada en azından minyonlar sadece bizi engelliyordu bu yamada ise kendileride takılıyor bir çokkez bu takılmadan dolayı minyonun ilerlemediğini gördüm öyle kalıyor yerinde ne vuruyor nede hareket ediyor resmen buga giriyor minyonlar düzelteceklerine daha mı kötü oldu sanki bu minyon hareketleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet benimde 2 ymadaır başıma geliyor minion donup kalıyor ve kesince gold u da geliyor.
  • kendilerine takılsalar yine neyse donmaları nedir ya? adam pushluyor minyon donuyor xd
  • Ordan oraya koşunca yoruluyorlar e haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Ordan oraya koşunca yoruluyorlar e haliyle

Biraz soluklanıyorlar sanırım

• OnlardA canli ver bana tatli f.a.a

• Yamadan önce pek göze batmıyordu. Yama notlarında kaldıracağız tarzı bir şeyler diyordu yanılmıyorsam. Ancak yamadan sonra daha beter olmaya başladı. Oyundaki en gereksiz şey şu anda.

• Minyonlar takılıyor bir de ilk gelen minyon sizi hedef alıyor ve diğer minyonları atlayarak sizi kule altına kadar takip ediyor. var sorun mutlaka var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13rtn!

Minyonlar takılıyor bir de ilk gelen minyon sizi hedef alıyor ve diğer minyonları atlayarak sizi kule altına kadar takip ediyor. var sorun mutlaka var

Aynen hocam kule altına kadar takip ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetÇakar

OnlardA canli ver bana tatli f.a.a

xD
  • Eskiden baya sıkışırdım.baya rahat geçiyoz şu an xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: C10 Meteos

Yamadan önce pek göze batmıyordu. Yama notlarında kaldıracağız tarzı bir şeyler diyordu yanılmıyorsam. Ancak yamadan sonra daha beter olmaya başladı. Oyundaki en gereksiz şey şu anda.

Yaptığımız herşeyi en başa aldık diyordu yama notlarında minyonlarla ilgili

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.