Şimdi Ara

yenikapıdan,üsküdara nasıl gidilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Cd. No:19, 34662 Üsküdar/İstanbul

nasıl gidilir
    http://www.ogretmenevine.com/adile-sultan-kasri-uskudar-ogretmenevi.html

• Yapay Zekanın Yanıtı

Yenikapı'dan Üsküdar'a Nasıl Gidilir

Yenikapı'dan Üsküdar'a farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. En uygun seçenek, yolculuk süresine ve bütçene bağlıdır.

Marmaray ile

En hızlı ve uygun fiyatlı seçenek Marmaray'dır. Yenikapı İstasyonu'ndan Marmaray'a binerek Üsküdar İstasyonu'nda inebilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 15 dakika sürer ve ücreti tek yön 12 TL'dir.

İETT Otobüsleri ile

Yenikapı'dan Üsküdar'a giden birkaç İETT otobüs hattı bulunmaktadır. Bu hatlar arasında 90C, 90T ve 90U hatları yer almaktadır. Yolculuk yaklaşık 30-45 dakika sürer ve ücreti tek yön 15 TL'dir.

Metrobüs ile

Metrobüs, Yenikapı'dan Avcılar'a giden bir hızlı otobüs sistemidir. Metrobüs ile Avcılar İstasyonu'na giderek oradan Marmaray'a aktarma yapabilir ve Üsküdar'a ulaşabilirsiniz. Bu yolculuk, Marmaray ile gitmekten daha uzun sürer ancak daha ucuzdur.

Özel Araç ile

Kendi özel aracınızla Yenikapı'dan Üsküdar'a gitmek mümkündür. Ancak trafik yoğunluğuna bağlı olarak yolculuk uzun sürebilir ve park yeri bulmak zor olabilir.

Taksi ile

Yenikapı'dan Üsküdar'a taksiyle de gidebilirsiniz. Ancak bu seçenek diğer seçeneklere göre daha pahalıdır. Yolculuk süresi ve ücreti trafik yoğunluğuna bağlıdır.

Hangi ulaşım seçeneğini tercih edeceğiniz, yolculuk süresi, bütçe ve kişisel tercihlerinize bağlıdır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • yenikapıdan marmaray kullanarak üsküdara geç orada otobüs durakları var onlardan birisi gidiyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Griffin Gluck

yenikapıdan marmaray kullanarak üsküdara geç orada otobüs durakları var onlardan birisi gidiyordur

marmaray şartmı,ben şansızım arıza olusabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

quote:

yenikapıdan marmaray kullanarak üsküdara geç orada otobüs durakları var onlardan birisi gidiyordur

karşıya geçmek için en kısa yol o diye biliyorum uğraşırsın diğer türlü
  • madem marmaraya binmek istemiyorsun otobüslerle beylikdüzüne git. ordan metrobüse bin. metrobüslerle uzunçayırda in. ordan da yürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

quote:

Ahahhahahahagahay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.