Şimdi Ara

yerime kascak adam lazım isteyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar , şehir dışına çıkmak zorunda kaldım her zaman online oyunlarda , time kart kullanmışımdır. 4 aylık süresini ödemiş bulunmaktayım çalıştığım için ve bilgisayarım olmadığı için olsa bile net olmadığı için oyuna giremiyorum charımda lv 80 horde priestim lv 80 alli warloğum ve lv 80 roge ve lv 71 hunter mevcut öyle pek ahım şahım bir şey değil oyun 4 hatta 5 ay açık . şehir dışına çıkacağımı bilmiyordum pat diye oldu. kışa kadarda oynayamam . eğer benim yokluğumda oyunda yeni karakter açmak isteyen kasmak isteyen varsa bilgileri verebilirim dürüst arkadaşların mesajını bekliyorum. istediğim şeyler basit pvp realminde ister horde ister alli farketmez açmanız isterseniz benim realmde spine breker servırında açarsanız iyi olur female açılacak mage shaman yada durid yada waryor kasmak isteyen varsa buyrun derim . telefon numaram 0531 780 4509 lütfen ciddi olanlar mesaj atsın ararım . olumsuz yorum yapmayın yok kasması zevkli falan filan bende biliyorum kasmayı ama dediğim gibi olanağım yok ve time kart bir kere aktive edildimi iptal edilemez o da olmadı satın almak isteyen varsa uygun fiyatada satılır satılma eğer kasacak adam olmazsa olur satma pek taraftarı değilim ama olmadı satarım priestim baya sağlamdır gerisi yeni lv 80 olmuş ezik ötesi hepsinde epik fly mount mevcuttur kasmak isteyenler. 1 aylık değil en az 4 ay oynayacak mesajlarını bekliyorum buradan mesaj atsanız göremem . 15 günde 1 çarşıya inme hakkım var yani buradan mesaj atmayın

• Karşıdakine nasıl güveneceksin ?

Talip olabilirdim ama 4 ay diyor arkadaş.
  • Güven açısından nasıl bu kadar rahatsınız anlam veremedim.Canınız yanmaz umarım...

80 level Rogue'unuzun ırkı nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 9 Haziran 2009; 19:18:58 >
  • account u verdigi adam account a bisey yapamaz da ondan. ilk call back de kaldigi yerden devam eder o yuzden korkulacak bir durum yok.
  • enayi arıyorsun galiba. çok zeki insanlar var.
  • son mesajım bu birazdan işe dönecem sorduğunuz sorulara cevap olarak tamam 4 ay illa oynamaya bilirsiniz ama bari 2 ay oynayın ya :) priest blodi elf female roge blodi elf female warlok gnome female hunter troll male ya istediğim şu mage, durid , yada shaman kascak adam arıyorum pvp realminde female istediği ırk ta açsın farketmez yeterki female olsun görüntüsü şirin olsun öküz ırkı yada ork olacaksa erkek olsun çünkü bayanları çok çirkin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MasterHapLo

account u verdigi adam account a bisey yapamaz da ondan. ilk call back de kaldigi yerden devam eder o yuzden korkulacak bir durum yok.

Karakter Migrate etme çıkmamışmıydı?
  • mail bende nereye migrate edecek ve migratesi kapalı daha doğrusu kredi kartlarına kapattırdım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeter07

son mesajım bu birazdan işe dönecem sorduğunuz sorulara cevap olarak tamam 4 ay illa oynamaya bilirsiniz ama bari 2 ay oynayın ya :) priest blodi elf female roge blodi elf female warlok gnome female hunter troll male ya istediğim şu mage, durid , yada shaman kascak adam arıyorum pvp realminde female istediği ırk ta açsın farketmez yeterki female olsun görüntüsü şirin olsun öküz ırkı yada ork olacaksa erkek olsun çünkü bayanları çok çirkin :)

Blood Elf/Rogue'unuzu satmak isterseniz konuşalım.Account değil,yalnız karakter olarak alacağım.

Edit:Migrate Kapalı Demişsiniz.Kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 9 Haziran 2009; 20:29:06 >

• 300 ytl ye komple satlık migratesinide bir mailime le açtırırım ben kapattırmıştım çünkü yoplam 4 ay 20 gün daha açık durumda inanın kelepir tüm bilgiler ve kimlik scanda taratılıp yollanır şu an itibariyle cafeden kalkıyorum elveda internet ancak bana cepten mesajla ulaşabilirsiniz manavgatta sueno otelinde çalışıyorum bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeter07 -- 9 Haziran 2009; 20:35:16 >
  • quote:

300 ytl ye komple satlık migratesinide bir mailime le açtırırım ben kapattırmıştım çünkü yoplam 4 ay 20 gün daha açık durumda inanın kelepir tüm bilgiler ve kimlik scanda taratılıp yollanır şu an itibariyle cafeden kalkıyorum elveda internet ancak bana cepten mesajla ulaşabilirsiniz manavgatta sueno otelinde çalışıyorum bilginize

Account'ı almama lüzum yok,hoşuma giden karakterleri Migrate ile topluyorum ben.Karar sizin,
  • Arkadaşlar yeter'in yaptığı gibi bende bu forumdan bir dürüst arkadaş bulmuştum ve karakterimi ona emanet etmiştim bence hiç sorun değil karşılıklı güven meselesi tabi baya önceleri olan bir durumdu.
  • Valla bende bulsam öyle bir arkadaş dh guildindeki karakteri kastırırdım. Sırf kasmaya vaktim olmuyor diye bırakmak zorunda kaldım güzelim ortamı.
  • Bana sorarsan bizim arkadaşlar var forumda örneğin Mebese ona bir sor derim biz oyuna beraber başladık beraber bitiririz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

quote:

300 ytl ye komple satlık migratesinide bir mailime le açtırırım ben kapattırmıştım çünkü yoplam 4 ay 20 gün daha açık durumda inanın kelepir tüm bilgiler ve kimlik scanda taratılıp yollanır şu an itibariyle cafeden kalkıyorum elveda internet ancak bana cepten mesajla ulaşabilirsiniz manavgatta sueno otelinde çalışıyorum bilginize

Account'ı almama lüzum yok,hoşuma giden karakterleri Migrate ile topluyorum ben.Karar sizin,

bi karakteri aldın diğerlerini nasıl alıyorsun aynı ACC ye?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

quote:

quote:

http://eu.battle.net/

Epey bi uğraştırır

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

quote:

http://eu.battle.net/

Epey bi uğraştırır

nasıl ???

• arkadaslar bu karakteri aktarmaniz icin once accaountu kendi battle net acaountinza aktarip daha sorada 1 ay beklemeniz gerekiyor.. eee sora ?
    Karakteri aktartirdak sora nasi cikartiyosunuz accaounti kendi battle bet hesabinizdan ? OLe bir secenek varmi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.