Şimdi Ara

Ygs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben finale gidiyorum temel liseye yani denemelerden 250 falan alıyorum ama bana yetmez benm 300 falan almam lazm neden yapamıypeum anlamadım tüm kpnularım bitti izce ygs daha kolay gelirmi final zor diyorlar ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah bilir kardeşim

• Bence durum gayet net.
  • Ygs çok fazla önemli değil eğer tüm soruları yapmayacaksan. Lys de puanını çok yüksek derecelere çekebilirsin.
  • Krdeşim zaten önemli olan lys biliyorum fakat ygsdende bi 130 bine girmek istiyorum buda geçen seneye göre 290 puan gibi biley ediyor ama denemelerden 250-260 civarı alıyorum final denemeleri kasıyor diyo hocalar onu bilemedim

• ??

• Her temel lise (3-4 arkadasima sordum ayriyeten benim gittigim) kendi denemelerinin zor oldugunu soyluyor artik klise oldu bu.Ben de sinava giricem dikkatli ol laflara aldiris etme kolay zor diye, zorsa hepimize zor olacak siralama onemli dikkat edersen okulda 300 aldigin sinavdada 200 aldigin sinavdada siralaman benzerdir cunku herkes ayni olcude yapiyor kolay gelsin.

• Eyv kardeşim Hepimize kolay gelsin bu arada kaç puan yapıyosun

• 350 ort yapıyorum
    Ta ki son şu an olduğum deneme haricinde ortalamam budur
    Sana tavsiyem seneye çok daha iyi bir şekilde hazırlanman :)
  • 11. sınıfım matematik ygs denemesinden 30-35 net arası Fiziktende 8-9 falan yapıyordum kimya 6-7 biyoloji kötü bi. oda ezber işi bende ezber sevmiyorum. Türkçe ve sosyal kolay zaten. Genel olarak bana göre ygs kolay bir sınav sen en çok lysye kafa yor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.