Şimdi Ara

ygs biyoloji konuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben ygs biyolojiye fem simetriden çalışıyorum fakat bu kitapta bazı konular detaylı verilmemiş mesela ets elamanları ubikinon vs. hiç bahsedilmemiş benim asıl sormak istedigiim şu bu bahsedilmeyen konuların ygsde çıkma olasılığı var mı? bu kitaba bu konuda güvenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orada yoksa çıkmaz % 99. Kesin birsey soylenemez

• içim rahat etmiyor ama artık bunaldım konu çalışmaya dönmek istemiyorum deneme cozup netlerimi 130 üstüne çıkartmak istiyorum :(

• up

• Solunum fotosentezden filan bahsediyorsan nerede nadp yükseltgenir indirgenir yok atp nerede üretilir filan bunlar lysde çıkar o kitaba güvenebilirsin. Ygsde çok daha yüzeysel geçilmiş bu konu.
  • bende bunu merak ediyordum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustip -- 21 Şubat 2014; 16:00:31 >
  • Ben biyolojiye Fem sımetri ve Guvender bıyolojikonu anlatım kıtapları ile korfezın vıdeolarından calısıyordum fınal ucler bıreyden soru cozmeye baslayınca baktım ki bu iş yurumuyor Meb'ın kıtaplarını buldum, ıyıce calısınca ustune de digerlerını goz gezdırıyorumnet şekılde sorunum kalmadı palmedende arada tekrar edıyorum.evde cozdugum sınavlarda fen kısmı 2 ay once 32-33a tıkanmıstı ama sımdı 36-39gıdıp gelıyor faydasını gordum...
    MEb bıyolojı ders kıtapları yada palme konuanlatım kıtapları net tavsıye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.