Şimdi Ara

Ygs fen tm için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ygs fende kimya calısıyorum yarıladım konuşarı fizik ve biyoloji için kesin çıkar dedğiniz kilit konular neler çok da zamanımı yemiycek tarzda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• up

• O kadar Hayatımızda Kimya çalıştım 1 Allahın sorusu çıkmadı.Bir Ygs kimya kitabı açtığında ana başlıklardan fix birer ikişer soru gelir.Vakit buldukça üniteleri bir bir erit.Ama şu Hayatımızda Kimya yı sona at.Geçen sene çıkmadı mesela.Gerçi bu sene için garanti yok ama ilkten temel konuları halletmiş olursun
  • Tm ci olsam biyolojiden canlıların bileşenleri sınıflandırma hücre kalitimin soy agaclari, kimya bileşikler (belli başlı kökleri ezberlerim) atomun yapisi periyodik cetvel çalışır yatarım fiziğe hiç bulasmam

• Emirtt E kullanıcısına yanıt
    ygs fen de 18 - 20 net için ne yapmalı hocam dediklerini yapsam 18 20 ye vurur mu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syagrius

ygs fen de 18 - 20 net için ne yapmalı hocam dediklerini yapsam 18 20 ye vurur mu ki

Dediğim konulardan 15 16soru vardır belki daha fazla tahminimce 3unu 5ini kacirsan 10net,biraz daha üstüne koyman gerekir dediklerimi bitirmek çok uzunsurmez zaten.

Dediğim gibi ben sayisalciyim ama bu basit konulardan ben de kaciriyorum güven olmuyor açıkçası

• Emirtt E kullanıcısına yanıt
    Sen kaç yapıyorsun fende. Şu illeti 20 ye vurmak zor mu yahu :(
  • Syagrius kullanıcısına yanıt
    Benim fen çok oynuyor ama ortalama 32 33 falan hallolur kardeş dert etme tek sikintin bu olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.