Şimdi Ara

YGS5 Puanı Okul Puanı İle Birlikte 415-425 Arasında Olan Sayısalcı Var mı?(Ödüllü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öğretmen lisesi mezunuyum ygs 5 öğretmenlik ekli puanım 418.Düz liseler arasındaki sıralamamı öğrenmem için bu puan aralıklarında bir sayısalcının yardımına ihtiyacım var.21 temmuz gününden belli bu konuyu araştırıyorum denemediğim yol kalmadı.İlk yardım edene bende bi şekilde yardım ederim.Gerekirse cebimden para göndereceğim o derece zor durumdayım.Tercih dönemi başlıyor ben neye göre tercih yapacağımı bilmiyorum.

• 405,756 puan.... 92.290 alan dışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneker

405,756 puan.... 92.290 alan dışı

Kardeş bana Sayısal Alan içi lazım ama yinede yardımcı olma isteğin için teşekkür ederim.
  • Dostum bunu araştırmana gerek yok heralde, klavuzda söylemiş zaten alandışı sıralamayı.
  • Yok sen benim derdimi anlamadın ben kendi sıralamamı bilmiyorum çünkü öğretmenlik ek puanım var ve benim sıralamam öğretmen liseleri içinde 16000 filan.Bu benim işime yaramıyo.Önemli olan benim bu ekli puanımı alan bir düz liseli kaçıncı sırada.Bunu araştırıyorum.Benim gibi bu derde sahip yüzlerce arkadaş var ,facebookta filan araştırma yapıyolar ama amacına ulaşan çok az kişi var maalasef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneker

Dostum bunu araştırmana gerek yok heralde, klavuzda söylemiş zaten alandışı sıralamayı.

Ayrıca klavuzda yazan sıralamalar 1 sene öncesine ait.Tabiki bu sene yerleştirme sonuçları açıklanmadan bu senenin sıralamalarıda bilinemez.Yıllık yığınsal dağılımdan bahsediyorsan oda geç açıklanıyor.Keşke hemen açıklasalarda bizde rahatlasak genel olarak hangi puan hangi sıraya geliyomuş.
  • rehberlik hocana git
  • Benim en büyük sorunum derdimin ne olduğunu insanlara anlatamamek sanırım.Rehberlik hocam nerden bilsin arkadaşlar yapmayın etmeyin.Bunu sadece elinde bu puana sahip olan arkadaşlar bilebilir birde ösym.Benimde elbet bir alan dışı sıralamam var ve bir puanım var(145000).Ama bu hiçbir işime yaramıyo çünkü ekli puanım bundan 40 puan fazla dolayısıyla sıralamamda çok çok farklı.Ben bunu öğrenmeye çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkaya_25

Benim en büyük sorunum derdimin ne olduğunu insanlara anlatamamek sanırım.Rehberlik hocam nerden bilsin arkadaşlar yapmayın etmeyin.Bunu sadece elinde bu puana sahip olan arkadaşlar bilebilir birde ösym.Benimde elbet bir alan dışı sıralamam var ve bir puanım var(145000).Ama bu hiçbir işime yaramıyo çünkü ekli puanım bundan 40 puan fazla dolayısıyla sıralamamda çok çok farklı.Ben bunu öğrenmeye çalışıyorum.

ösym ile irtibata geç o zaman. lan küçüklükten inekliyosunuz aöl diye girmesi acı cıkması daha da acı gözünü seveyim anadolu lisesinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkaya_25

Arkadaşlar öğretmen lisesi mezunuyum ygs 5 öğretmenlik ekli puanım 418.Düz liseler arasındaki sıralamamı öğrenmem için bu puan aralıklarında bir sayısalcının yardımına ihtiyacım var.21 temmuz gününden belli bu konuyu araştırıyorum denemediğim yol kalmadı.İlk yardım edene bende bi şekilde yardım ederim.Gerekirse cebimden para göndereceğim o derece zor durumdayım.Tercih dönemi başlıyor ben neye göre tercih yapacağımı bilmiyorum.

ygs 5 alan ıcı puanım 429 sıralamam 66 bin... ygs 5 alandısı puanım 417 ve sıralamam 73bin kardes... ben sayısalcıyım yani alan dısına bakman gerek.... istediğin buydu sanırım
  • Bak şimdi benimde kafam karıştı Alan dışına mı bakacağız ki.Ya birde şöyle bişey var.Düz lise mezunu sayısalcı bir arkadaşım var onun ygs 5 alan içi puanı var benim yok.Sadece alan dışı ve ekli puanım var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.