Şimdi Ara

YILDA SADECE 1 ADET PS5 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba kendime bir süre önce yurtdışından gelirken PS5 getirmiştim ailemin yanından ayrıldığım için bir adette kardeşime almak istiyorum fakat yurtdışından gelirken gümrük görevlisi yılda bir adet getirebileceğimi söyledi şok oldum böyle bir bilgi şimdiye kadar okumadım duymadım telefonlarda böyle bir şey var fakat PS5 de aynı durum mevcut mu bilen var mı ? Şimdiden teşekkür ederim

• Ülkenin şu ekonomik durumunda yılda değil yakında 10 yılda bir adet getirebilirsin 10 yıl bekle derler. 

• Araştırmak lazım bana pek gerçekçi gelmedi telefonla karıştırdı herhalde
  • Gümrükten geçerken yanınızda getirdiğiniz cihazı kayıt altına almıyorlar ki nasıl tespit edecekler?
  • Ne yapacak senin tc numarana ps 5 getirdi diyerek işlem mi yapacak öyle saçma şey mi olur Allah aşkına
  • Evet yaptılar kimliğimi ve faturayı isteyip işlem yaptılar :)

• Gürcistan dan mi bahsediyorsunuz ben geçen ay aldım 2 gün önce yine gittim aldım sorun çıkmadı 2. Gidişimde banada dedi ama bence yalan atıyor sorun olsaydı 2. Seferde sorun olurdu 2 seferde kayda aldi
  • movistar73 kullanıcısına yanıt
    Ben Japonya ya gideceğim gelirken 1 adet ps5 getirsem gümrükte filan sıkıntı olurmu kutulu bir şekilde getirsem
  • Kratos27 K kullanıcısına yanıt
    Olmaz getirebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.