Şimdi Ara

yıldız teknikte ikinci öğretim okuyan birisi bakabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi kaç sorum olacak aradım baya böyle bir başlık açılmamış hiç de bilgi yok nerdeyse..

bide makinenin yıldızdan davutpaşaya taşınıcağı konusunda bi kesinlik varmı

• konuşuluyo ileriki seneler için makina en son taşınır rektör makina mezunu çünkü :)
  • buyur benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodiakreagx

bi kaç sorum olacak aradım baya böyle bir başlık açılmamış hiç de bilgi yok nerdeyse..

yıldız'da mühendislik kaldı mı? bence en güzel kampüslerden biridir. yıldız'da okudum. ben okurken sera'dan yapılmış bir kafeteryası da vardı. bilmiyorum hala duruyor mu sera ama gerçekten güzel bir kampüstü orası. taksim'e, ortaköy'e yakın. yeşillik içinde. orta binada üst katlarda boğaz manzarası. otel de yoktu o zamanlar, önünde koca bir park.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn_sn

buyur benim

abi ders saatleri falan nasıl en geç kaçta çıkıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vito scalletta

konuşuluyo ileriki seneler için makina en son taşınır rektör makina mezunu çünkü :)

şuan yıldıza gelmek için tek sebebim beşiktaş. eğer ben geldiğimde davutpaşaya taşınırsa bunu kaldıramayabilirim kesin herhangi bir şey söylenmiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

bi kaç sorum olacak aradım baya böyle bir başlık açılmamış hiç de bilgi yok nerdeyse..

yıldız'da mühendislik kaldı mı? bence en güzel kampüslerden biridir. yıldız'da okudum. ben okurken sera'dan yapılmış bir kafeteryası da vardı. bilmiyorum hala duruyor mu sera ama gerçekten güzel bir kampüstü orası. taksim'e, ortaköy'e yakın. yeşillik içinde. orta binada üst katlarda boğaz manzarası. otel de yoktu o zamanlar, önünde koca bir park.

makine mühendisliği hala yıldızda ve seçme nedenim kampüsü :)
    siz hangi bölüm mezunusunuz,istanbuldamı calısıyosunuz?

• ben makinedeyim ikinci öğretimim ama ikinci öğretim kalktı diye biliyorum. beşiktaş yer olarak daha iyi olsa da davutpaşa kampüsündeki imkanlar çok daha fazla şahsen ben davutpaşada okumayı tercih ederdim hem burada hiç kız yok davutpaşa cıvıl cıvıl makine taşınmıyor ama çok uzun bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmsk -- 21 Temmuz 2014; 21:22:05 >
  • quote:

quote:

quote:

makine mühendisliği hala yıldızda ve seçme nedenim kampüsü :)
    siz hangi bölüm mezunusunuz,istanbuldamı calısıyosunuz?

Bilg. Prog. Ben okurken girişteki bina m. Y. O. İdi. Öncesinde de işt. Eng. Okuluymuş. Biz okurken ışıklı ziller hala duruyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hmsk

ben makinedeyim ikinci öğretimim ama ikinci öğretim kalktı diye biliyorum. beşiktaş yer olarak daha iyi olsa da davutpaşa kampüsündeki imkanlar çok daha fazla şahsen ben davutpaşada okumayı tercih ederdim hem burada hiç kız yok davutpaşa cıvıl cıvıl makine taşınmıyor ama çok uzun bir süre.

Bildiğim kadarıyla mimarlık hala orda. Mimarlığın kızları güzeldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ben makinedeyim ikinci öğretimim ama ikinci öğretim kalktı diye biliyorum. beşiktaş yer olarak daha iyi olsa da davutpaşa kampüsündeki imkanlar çok daha fazla şahsen ben davutpaşada okumayı tercih ederdim hem burada hiç kız yok davutpaşa cıvıl cıvıl makine taşınmıyor ama çok uzun bir süre.

abi mimarlığın ikinci öğretimi yok ki akşamları her taraf erkek anca endüstriden bi iki tane görüyoruz ama davutpaşayı hatırlıyorum nereye baksam kızdı

• quote:

quote:

quote:

abi mimarlığın ikinci öğretimi yok ki akşamları her taraf erkek anca endüstriden bi iki tane görüyoruz ama davutpaşayı hatırlıyorum nereye baksam kızdı

bizim meslek yüksekokulunun bankacılık ve fotografçılık bölümleri full kızdı ve çok güzeldiler. bir ermeni kızı vardı. manken gibiydi. çoğu öyleydi ama o bir başkaydı.

ilk senemdi. o zamanlar 2. öğretim yoktu ve sadece yıldız'da akşam bölümü vardı. sanırım sadece makina vardı o zamanlarda da. yurttaki ilk senemde yurtta yemek yoktu. bir kere okulda akşamcıların yemeğine kalmaya kalktım. akşam 8'de veriliyordu. bir daha da kalmadım. çok geçti. yani akşam dersi gerçekten de gündüz çalışanların devam edebileceği gibiydi. şimdi 2. öğretimler beşte filan başlıyor ki çalışanlar için gerçekten uygun değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 22 Temmuz 2014; 2:26:31 >

• quote:

quote:

buyur benim

4 5 gibi başlıyor 10u bulmuyor 9 gibi 9,30 gibi biter genelde dersler ama bende ikinci öğretim kapandı bu yıl diye biliyorum hatta eminim kapandığına
  • quote:

quote:

quote:

buyur benim

4 5 gibi başlıyor 10u bulmuyor 9 gibi 9,30 gibi biter genelde dersler ama bende ikinci öğretim kapandı bu yıl diye biliyorum hatta eminim kapandığına

ben geçen sene girip dondurmuştum bu sene benim için nasıl bi sınıf açıcaklar bende çok merak ediyorum açıkcası
  • bloodiakreagx B kullanıcısına yanıt
    her dersten kalan vardır onların izlediği yolu izlersin ama bence sizi birinci öğretim derslerine alırlar
  • quote:

her dersten kalan vardır onların izlediği yolu izlersin ama bence sizi birinci öğretim derslerine alırlar

peki mesela ben besiktasta kalıp her gün davutpasaya gidip gelsem çok zor olurmu
  • bloodiakreagx B kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 45 dakikalık yolu göze alıyorsan sıkntı olmaz ki bnce istanbul için gayet normal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.