Şimdi Ara

YKS ERTELENECEK BÜYÜK BİR İHTİMALLE 1 TEMMUZ TYT 2 TEMMUZ AYT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu haberi gördüm, büyük ihtimalle 2 hafta ertelenir YKS ERTELENECEK BÜYÜK BİR İHTİMALLE 1 TEMMUZ TYT 2 TEMMUZ AYT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaming1903 -- 14 Şubat 2023; 18:5:16 >

• Erteleme muhabbetlerini görünce girip bakayim dedim anilarim depresti lan 2020 tayfaya selam olsun unutmadik o yılki ileri-geri yapma isini ✍️ saka bi yana cok fazla guvenmeyin bu adamlara gençler konu falan da kaldirdilar bi de erteleme olmaz ki ertelese bile yaz turizmi cart curt ayağına yine one cekerler gecmiste örneği var sıkı calisin 💪
  • Bence de
  • Max bir iki hafta erteleme olacak
  • Erteleme muhabbetlerini görünce girip bakayim dedim anilarim depresti lan 2020 tayfaya selam olsun unutmadik o yılki ileri-geri yapma isini ✍️ saka bi yana cok fazla guvenmeyin bu adamlara gençler konu falan da kaldirdilar bi de erteleme olmaz ki ertelese bile yaz turizmi cart curt ayağına yine one cekerler gecmiste örneği var sıkı calisin 💪
  • hipokratamca kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • ben aydında yaşıyorum aşırı sıcak oluyor temmuzda

• 2 hafta ne kadar fayda edebilir?
  • Sayın hocam kurban bayramı var o tarihlerde yani temmuzun başında olamaz.
  • Yazın ortasında 40 C’de sınava gireriz artık.
  • kanka 1 temmuz bayramın son günü o gün yapmazlar. ertelenirse 8-9 temmuz olur
  • Sonunda Karslı olmak bir işe yaradı.Siz 40 derecede pişerken biz burda 5-10 derece serin serin gireriz sınava.

• Sen şimdi bir yerin donarak ders çalışırken biz de serin serin çalışıyoruz
  • Haklısın hocam fldkjlsdkjl

• 2020 den tecrübe kazanmışlar belli
  • 2020'de giren biri olarak söylüyorum ertelendiğine dair resmi açıklama gelse bile normal tarihinde olacakmış gibi çalışın.

• takvimden dolayı; bayram-seçim vs. belki de ertelenmeyebilir.

• Bartez01 B kullanıcısına yanıt
    Bence de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.