Şimdi Ara

Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
16
Favori
10.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Adam kesinlikle dogru soyluyor ...
     Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

Bu adamda o dediğini kullanan sahtekarlardan biri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

• Ülkenin kaderi ve halkın geleceği hırsızların elinde. Onların üzerine gidersek kaybedeceğiz.
  • Angry imam gezicilerin zekası iş başında yine helal

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Kimlere neler anlatmaya çalışıyorum. bakın keyfinize.

Anlatmak ? Kaç mesajdır kem küm edip duruyorsun, sen ne anlattın ki?

Anlatmak için bilmek lazım? Bilmek için dinlemek ve anlamak. Kusura bakma ama senin bana anlatabileceğin yok.

Tekrar ediyorum, ben 2. dalganın oyun ve mesaj vermekten ibaret olduğunu düşünüyorum. Ki çelişki zaten daha başında ortaya çıktı.
    Yolsuzluklar, bilmem neler hepsi cezasını bulsun. Bunları ifade ettim.

Sen buna rağmen bana, asgari ücret kaç para, ayakkabı kutusu milyonlar diyorsun, ben yolsuzluğu hoş mu görmüşüm, gerçekten ne saçmalıyorsun sen?

Asgari ücreti 2 bin lira yapacak birini söyle oyumuzu ona atalım, hatta şöyle olsun, asgari ücret 2000 lira, memur maaşı 4000, üst düzeyleri sen hesapla, zaten petrol fışkırıyor topraktan.

Sahi,neler neler anlatıyorsun sen?

Tutturmuşsun bi 2. dalganın oyun ve mesaj olduğu saçmalıklarını sonra ortalıkta düşünebiliyorum diye dolaşıyosun.
    Kendin bu saçmalıkları söylerken bana sen ne anlatıyorsun ki diye dem vuruyorsun cidden yazık.
    Bi sus git kendi cehaletinde kavrul.

Tamam cevap vermiyorum :) çaktırmadan tartışma bitmiş gibi yap ve daha yazma.

• quote:

Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

Üstteki görüntü süper miş ya , kimin aklına geldiyse helal olsun Orantısız zeka bu olsa gerek.

• Hala savunabilenler var mı burada ? Kimseyle tartışmak istemiyorum ama bana kimi ve nasıl savunabildiğinizi anlatın lütfen.
    Bu durum nasıl savunulabilir,ortada bir yolsuzluk soruşturması var araştırılıyor önce araştıranlara ceza kesiyorlar. Polisleri görevden alıyorlar,savcı'nın dilekçesi ortada işimi yaptırmıyorlar baskı var diye. Hala neye ve neden inanmak istiyorsunuz körü körüne ?
    1 günde yasa değiştiriyorlar,savcılar atıyorlar her gün bir yeni rezillik yaşanıyor,avrupa birliği yargıya müdahale konusunda çok endişeliyiz bildirisi yayınlıyor,daha avrupa birliğine giricez...

Sizin gibi bizde halkız aynı ülke de yaşıyoruz,sanırım hepiniz çok zenginsiniz ve halinizden çok memnunsunuz.Ekonomi nasıl iyi olabiliyor ben anlamıyorum ben mi sığırım ?
    Euro 3 tl olmuş dolar 2.5'u geçmiş yurtdışından birşey almak isteseniz paranızla rezil oluyorsunuz resmen,millet simit alamıycak duruma geldi. Benzin'i en pahalı kullanan ülke olmamıza çok az kaldı üstelik benzin'in tamda en yoğun olduğu bölgedeyiz.
    Soğuktan ölen bebeğin daha 40'ı çıkmadı,cebimizden çalınan milyarları savunmayın bana. Ya da bir ton ödediğimiz o deprem vergileri,cart vergisi curt vergisi hepsi bize nasıl yol olup geliyor bunu savunmayın. Bir yolumuz bir de metrobüsümüz var,onları çıkart 3.dünya ülkelerinden farkımız kalmıyor...

+ bu ulusal'cılar kemalistler solcular şimdi gülen'ci oldu diye heryerde çok yazıp çok önemli bir şey konuştuğunu sananlara;

Evet cemaat'çi olduk.. Kendi hakkımızı mahkeme'de aradık ezdiniz,sokak'ta aradık öldürdünüz insan haklarını hiçe saydınız,şimdi o heryere soktuğunuz cemaat çok iyi hakkınızdan geliyor.
    Ergenekon davasında bu polisler,özel mahkemeler cemaatin,imamın ordusu bunlar dendiğinde ciddiye almadınız şimdi 2004'te nasıl her birimi teslim ettiğinizi görüyoruz.
    Halk arasında bir laf vardır; dinsizin hakkından imansız gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biarkadasabakipcikicam -- 26 Aralık 2013; 21:55:09 >

•  Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

• biri bana hükümet cemaat arasındaki husumetin gerçek sebebini söyleyebilir mi.ciddi ciddi soruyorum :) 2 si de devleti cukka etmek istiyor demeyin öyle olsa anlaşırlar aralarında :) bir de cemaat neden şimdi ortaya cıktı daha önce neredeydi ,ne oldu da bu kadar önemli cemaat birden ortaya cıktı cemaati kızdıran şey neydi ? eğer dershane diyecekseniz o zaman hükümet dershnaleri neden kapatmak istiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 26 Aralık 2013; 22:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

biri bana hükümet cemaat arasındaki husumetin gerçek sebebini söyleyebilir mi.ciddi ciddi soruyorum :) 2 si de devleti cukka etmek istiyor demeyin öyle olsa anlaşırlar aralarında :) bir de cemaat neden şimdi ortaya cıktı daha önce neredeydi ,ne oldu da bu kadar önemli cemaat birden ortaya cıktı cemaati kızdıran şey neydi ? eğer dershane diyecekseniz o zaman hükümet dershnaleri neden kapatmak istiyor ?

Gezi parkı olaylarından dolayı ters düşmüş olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de erdoğanın temel amacı etrafında kurduğu koalisyonu yok edip kendini sezar gibi görüyor

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Biz onun carikla geldigi gunleride biliriz , sen rahat ol ...

Edit: ulkenin karismasi demissin de.. Sen git 11 yil once akp geldiginde yabanci basinin attiklari mansetleri oku, tipki osmanli kafalar gibi; Ee bilecekler saraydami yasadilar onlar diye soruyorsunuz .. Adamlar sizin cigerinizi biliyorlar tek kelimeyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmasx -- 26 Aralık 2013; 22:28:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Cevap bile vermeyin şu satürnüse. memleket şuursuzlukla çalkalanıyor. bu da o hayal ürünlerinden biri işte.
  • Her taraf partizan, ideolojik çöplüğe dönmüş beyinler ve kirletmelerle dolu. Bu ülkenin neden bir türlü adam olamadığını daha iyi anlıyorum.

Zamanında bu ülkenin üniversitelerinde siyasetin el çekmesinin gerektiğini burada yazmıştım. Üniversite yandaşlık, slogan atma,cemaatleşme partizanlık yapma yeri değil. Orada gidersin birşeyler okursun. Mezun olursun ondan sonra ne bok yersen ye. Ama hocalar bırakırmı hiç? Sararlar gençlerin etrafını eski öğrenciler sizden bizden bilmem ne?

Sen ev yaparken otopark bırakmayı yeşil alan bırakmayı düşündünmü hiç? Vicdansız siyasetten ne bekliyorsun? Düzgün vergi veriyormusun? Evine araba alırken neden şirketten yazdırıyorsun? Neden kdv pazarlığı yapıyorsun? İşyerinde ayak kaydırma neden yapıyorsun? İşten kaytarırken iyiydi? Askerlikten kaçarken iyiydi değil mi?

İşte siyasiler senin doruğa ulaşmış halin. Sebebi sen olabilirmisin?

Adam içki içiyor diye karışanda sensin türbana karışanda sensin vergi kaçıranda sensin torpil arayanda sensin.

Sen kimmisin?

Sen o masum görünen halksın.

Zoruna gitmesin bu ülkenin sorunu ta senden başlıyor.

İğrenecekseniz kendinizden iğrenin.

Sen tabi aynı zamanda savcı polis asker öğretmen değilmisin?

Sen savcıdan hakimden polisten siyasiden ne bekliyosun ki?

Sonuçta böyle senin gelişmiş ve yetk almış halin olan savcı yada hükümet herşeyi yapar.

Eğer dürüst değilsen ki olsaydın memleketin böyle olmazdı; dürüstlük görmeyince şaşırma.

Ama ben açım işsizim bilmem ezilen halkım ne yaptımki ben.

Kanada, isveç halkından farkın neyse sen "o" sun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

biri bana hükümet cemaat arasındaki husumetin gerçek sebebini söyleyebilir mi.ciddi ciddi soruyorum :) 2 si de devleti cukka etmek istiyor demeyin öyle olsa anlaşırlar aralarında :) bir de cemaat neden şimdi ortaya cıktı daha önce neredeydi ,ne oldu da bu kadar önemli cemaat birden ortaya cıktı cemaati kızdıran şey neydi ? eğer dershane diyecekseniz o zaman hükümet dershnaleri neden kapatmak istiyor ?

işbiriliğini koparan en önemli olay kürt meselesiydi. bu konuda zıt düştüler. oslo görüşmeleri nedeniyle 2012 şubat ayında mit başkanını almak istediler. gece yarısı operasyonuyla meclis bunun önüne geçti ve hakan fidanı alamadılar. sonrasında emniyet istihbarattaki cemaat kökenliler temizlenmeye başladı. tabi diğer birimlere de bu dalga sıçradı. en son dershanelere sıra gelince cemaat artık yeter dedi ve sonrası malum.

sonuçta temel neden devletin karar mekanizmasında yer almak istemeleridir. bu olmayınca iktidarın yumuşak karnından vuruşa geçtiler. yani para transferleri, ihaleler vs...

• quote:

Cevap bile vermeyin şu satürnüse. memleket şuursuzlukla çalkalanıyor. bu da o hayal ürünlerinden biri işte.

Hocam haklisiniz .. SATURNUS2014 bu konuda her iki mesajdan birini atmis, sanki birileri para cebine koymusta sabahtan beri hala akp diyor... İnsanda biraz utanma yuz olur.. Bu olay artik siyasi partilerin otesinde bir ahlak meselesi ....

Boyle insanlar oldukca neden 3. Dunya ulkesiyiz diye dizimize vurmaya devam ederiz

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Gercegi soylermisin kac para verdiler sana erdogani savunmak icin .. ??

Vede benim bildigim gercek akp liler bu tweete uyar!

• Kesin bir çıkarı vardır ondan savunuyor bu kadar.
  • quote:

Gercegi soylermisin kac para verdiler sana erdogani savunmak icin .. ??

Vede benim bildigim gercek akp liler bu tweete uyar!

Biz gezi parkında sizin sazanlıklarınızı çok gördük. Boşuna zorlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.