Şimdi Ara

YORUM...!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Tg,Uru ve Isy gibi ozel yaratıkların cıktıgı belli saatler var mı?Soyle ki;

Her hafta bakım yapılıyo bu bakımlarda yaratıkların spawn saatleri degisiyordur buyuk ihtimal diye dusunuyorum.

Bakım yapıldıktan sonra bir dahaki bakıma kadar spawn saatleri degisiyor mu yoksa aynı saatlerde mi cıkıyorlar?

Yorumlarınızı bekliyorum...Tesekkurler...

• Yorum yapmakla beraber haftalık her hafta cıkıs saatlerini yazarsak cok daha aydınlatıcı olur...
  • Tam bi saati yok. Kafana göre bekle bazen TG saat tam 12 de çıkar bazen 1.30 da falan öle bazen seni eker. Öle değişio ama ortalama olarak belli sen oyundayken çıkış saatlerini düzenli olarak kontrol et anlarsın zaten hemen hemen
  • Bu da bir strateji olabilir.

evet arkadaslar baska onerisi olan?
  • 6 saat te bir çıkıyor bekliyeni oldugum için biliyorumbazende şansa 3 saat arayla çıkıyor.ama bu 3-2 günde 1 kez falan oluyor eyer seni tatmin edebildiysem sewindim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: idontknow

/>

• quote:

/>

sonuna kadar katılıoum
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuZuCuK_TR

quote:

/>

sonuna kadar katılıoum

sonuna kadar katılıosunda kardeşim forumda ne zaman cıktıgyla ilgili bi topik yokki aramınada gere k yok zaten burada size zaman sormus

• Tesekkuerler Evil..Zaten bu topic anlayana.Bi kervandır almıs basını gitmis ARAMA diye.Ama kimseyi sucklu bulmuyorum arkadaslar sorumu ANLAYAMAMIS...
  • Ewt arkadaşlar boşu boşuna foruma gif eklemişsinizz bi kere forumda böle bi topic yoq bende baktım..

• quote:

/>

doğru arkadaş saat sormuş,o başka mevzu....ama bu da çok komik yavarama yapmayanlara bunu gönderek
  • helal
    süper valla yav kaydettim bunu bilgisayara
  • quote:

/>

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.