Şimdi Ara

Youtube, Dailymotion vb.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar birkaç gün öncesine kadar girebildiğim siteler bunlar. ancak şimdi giremiyorum bu tür video sitelerine.
    çoğunlukla yurtdışında sunucusu olan sitelere girmiyor.
    örneğin youtubea girerken; "Bağlantı sıfırlandı. Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi." diyor mozillada.
    DNS ayarlarını değiştirince yine girmiyor. DNS ayarları filan otomatik ayarladım yine olmadı. nasıl düzeltebilirim bu sorunu. teşekkürler.

• internet explorer yada opera gibi farklı tarayıcılarla deneyin.
  • Çeşitli temizlik programlarıyla çerezler önbellek dns önbelleği geçmiş gibi şeyleri temizle ondan sonra birdaha dene
  • quote:

Çeşitli temizlik programlarıyla çerezler önbellek dns önbelleği geçmiş gibi şeyleri temizle ondan sonra birdaha dene

hangi temizlik programlarını önerirsiniz? aslında dns önbelleğini silmeye çalıştım ama silinmedi.
  • arkadaşlar yine kendi sorunumu kendim çözdüm şöyle;
    WINDOWS/system32/drivers/etc içindeki hosts dosyasını not defteriyle açtım ve sadece "127.0.0.1 localhost" satırının altındaki herşeyi sildim sonrada kaydettim. bu kadar
  • Bunu yapınca youtube a giriyor ancak diğer yasaklı sitelere nasıl gireceğiz?
  • ben farklı dns kullandığım için emin değilim ama bildiğim kadarıyla youtube artık yasaklı değil. Telekomun dns adreslerini kullanıyosan yasaklı sitelere giriş yapamazsın. DNS adreslerini değiştirsen sorunun çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playboy22

Bunu yapınca youtube a giriyor ancak diğer yasaklı sitelere nasıl gireceğiz?

diğerlerine de girebiliyorum ben
  • Hertürlü siteye girebilmek için Tek dns kullanıyorum 208.67.220.222 size deneyin Kesin çözüm
  • Arkadaşlar bende mobilden giremiyorum. Sunucu bağlantısı kesildi diyor. Nasıl düzeltebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun grand neo mu?. Son güncellemede sıkıntı var düzeltilene kadar youtube güncellemelerini kaldır sorun düzeliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.