Şimdi Ara

YTÜ makine müh mi İÜ bilgisayar müh mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu sene gelecek sıralamamın ytü makine (İ.Ö) istanbul makine ve istanbul bilgisayr(İ:Ö) düzeyinde olacağını düşünüyorum. ki istanbul bilgisayar bu sene açıldı ve daha ne olacağı belli değil aslında siz hangisini önerirsiniz. ve isterseniz ytü inşaat(İ.Ö) de kıyaslama arasına koyanilirsinz

• istanbul üniversitesinin mühendisliği normal bir anadolu üniversitesinden hiç bir farkı yoktur. Mühendislikte çok kötü istanbul üniversitesi. Gerek labları gerek diğer şeyler. Sadece mühendislik de olsun bari diye açılmış buraya.

O yüzden hayatının hatası yapmadan istanbul üniversitesinde mühendislik yazma.
  • hadi ya . bu çok kötü bi haber işte . vardı tutabilecek bölümler orda yazmıştım garanti olsun diye
  • Dediğim gibi kardeşim. Eğer kariyer düşünüyorsan uzak dur derim. Ha yok ben eğlenceme bakıcam istanbul bana yeter dersen yaz.
  • anladım kardeşim zaten ytü ismi baya bi ağır yazıyordu benim için. peki inşaat mı makine mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArkandayIM

istanbul üniversitesinin mühendisliği normal bir anadolu üniversitesinden hiç bir farkı yoktur. Mühendislikte çok kötü istanbul üniversitesi. Gerek labları gerek diğer şeyler. Sadece mühendislik de olsun bari diye açılmış buraya.

tamamiyle katılıyorum. Tanıdığım öğrenciler var derslere girmiyor. Eğlencesine bakıyor. Sınava 1 gün değil 1-2 saat kala çalışıp geçiyor.

_____

Neyse diğer kıyaslamalara gelirsek ytü içi 'sevdiğin' ilgini çeken bir müh iste makine ile inşaat çok yakın şeyler değil yani 2 sinden birini nasıl desem daha çok seviyor olman gerekli. Bunun yanısıra bilgisayar müh de kafanda ise üniversite içi yatay geçiş ile şansını denersin ytü içerisinde.

• İü arkadaşın dediği gibiyse ytü derim. İnşaat mı makine mi dersen ben inşaat derim. İnşaat bence daha çok iş yapar gibi makineye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

quote:

Orijinalden alıntı: ArkandayIM

istanbul üniversitesinin mühendisliği normal bir anadolu üniversitesinden hiç bir farkı yoktur. Mühendislikte çok kötü istanbul üniversitesi. Gerek labları gerek diğer şeyler. Sadece mühendislik de olsun bari diye açılmış buraya.

tamamiyle katılıyorum. Tanıdığım öğrenciler var derslere girmiyor. Eğlencesine bakıyor. Sınava 1 gün değil 1-2 saat kala çalışıp geçiyor.

_____

Neyse diğer kıyaslamalara gelirsek ytü içi 'sevdiğin' ilgini çeken bir müh iste makine ile inşaat çok yakın şeyler değil yani 2 sinden birini nasıl desem daha çok seviyor olman gerekli. Bunun yanısıra bilgisayar müh de kafanda ise üniversite içi yatay geçiş ile şansını denersin ytü içerisinde.

sevdiğim sanki makine. yani kendime daha yakın hissettiğim ama tabi çok zor bi bölüm olduğuda malum . çıkınca rahat iş bulurum ama bu zor bölümü okuduğuma değcek bi maaş alır mıyım . kendimizi tabiki geliştircez ama nereye kadar

@huseyin16 inşaat dedin ama niçin. maaş yüzünden mi iş imkanları mı... açıklar mısın biraz nedenini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.