Şimdi Ara

Yumuşak Oto Lastiği Tavsiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
3.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wetproof 10 numara lastik, öneririm. Diğer markalara fazla para vermeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokianı sallayın demiş birisi ama wetproof güzel lastik. Michelin primacy herkes tavsiye etmiş. Ben de goodyear efficientgrip 2 tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

benim marka takıntım yok. lastiğin ne vereceğine bakarım. falken için yapılan testlerde yakıtı fazla harcadığı ve konforsuz bir lastik olduğu anlatılmış. ıslakta frenlemesi ve fiyatı dışında cazip yanı yok. cpc 5 kullanıcısıyım, 35k kmyi bitirmeme rağmen ses duymuyorum. camlar açık dahi kontrol ediyorum yine yok. orta hamur lastikte zaten ne gibi ses olacak ayrı bir saçmalıktır. herhalde aracınızın yalıtımı kötü bilemiyorum.

ayrıca fiyattan dem vurup kapitalizm ürünü dört mevsim lastik kullanan bir usera laf yetiştirmek benim için başlı başına hata.
    evet haklısınız uzayın.

haftada 1 gün markete git gel kullanılan araç için zaten yazlık-kışlık çok önemli bi husus.

Ayrıca marka takıntınızın olmadığı çok belli cp5den cp6ya geçip kullanmadığınız yarı fiyatlı lastiğe sallamanız takıntınızın olmadığını net olarak gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 1 Ocak 2021; 23:17:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Wetproof 10 numara lastik, öneririm. Diğer markalara fazla para vermeye gerek yok

2.aracım 3008 için fazla araştırmadan wetproof tercih ettim ancak cok fazla şikayet mesajları mevcut, özellikle catlama sorunu cok gündemde. bende korka korka kullanuyorum bakalım. birçok lastik üreticisi varken bu markayı tercih etmezdim.

https://forum.donanimhaber.com/nokian-wetproof-kullanan-var-mi-tavsiye-eder-misiniz--137551663-6

• Fc5 e 800-900 litalık lastik takmaya değcek araç değil boşver oyle kullan aç müziği
  • Michelin yumuşak olmasıyla tanınır ve lastiklerin Mercedes'idir fakat yumuşak hamurlu olduğundan erken aşınır.

• Ses sorunu varsa lastik değiştirmektense ses izolasyonu yaptırmak düşünülebilir.

• bende goodyear efficientgrip performance 2 tavsiye ederim. fiyat/performans olarak üst ligin en iyisi. conti-Michelin gereksiz pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Falken neden uzak durulmasını tavsiye ediyorsunuz sebebini de belirtebilir misiniz ?

Ben 15 bin km'dir Falken Ze310 205/55/16 kullanıyorum. Fabrika çıkışlı goodyear efficientgrip (performance olmayan) 3 kanallı lastiklerden geçtim. Konfor olarak çağ atladım sandım. Hem sessiz hem de çok net bir şekilde daha konforlu bir lastik gelmişti bana.

Şimdi birde falken den cp6 ya da primacy 4 e geçersem aynı hisleri mi yaşarım acaba ?

Ben de Falken ZE310 kullanıyorum.

71 dB etiket değeri olan Continental Conti Sport Contact 5'ten geçtim. Falken, 68 dB etiket değerine rağmen inanılmaz gürültülü geliyor bana. Ayrıca araç çok fazla patinaja kalıyor kalkışlarda. Bir de direksiyon tepkileri istediğim gibi değil.

Tek memnun olduğum tarafı ıslak ve kuru zeminde frenlemesi güzel.

• Belli bir modeli var mıdır yoksa geneli yumuşak mıdır ?

• zotacing kullanıcısına yanıt

Face de Civic grubunda da bir arkadaş mevcut lastikleri hemen cıkarmamı hankook ventus prime 3 takmamı önerdi.

Sizde kullanıyor musunuz ?

• Michelin üstüne yumuşak lastik görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba,

Ben bu lastikleri 1.5 dene önce Opel Vectra için almıştım.

Yumuşak Oto Lastiği Tavsiye

• quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Hocam merhaba,

Ben bu lastikleri 1.5 dene önce Opel Vectra için almıştım.

Vectra için bu marka lastiği almayan bi ben kaldım heralde.

Lanet olası 215 ölçüsü gereksiz pahalı.

Gittim 205 Continental aldım. Araç üzerinde daha şık duruyor.
    215 ler köfte gibiydi :)

• BPG2004 kullanıcısına yanıt

Hocam ben hepsine 1700 Lira ödemiştim,Petlasdan sonra çok iyi gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Hocam ben hepsine 1700 Lira ödemiştim,Petlasdan sonra çok iyi gelmişti.

Konfor, ses ve performans durumu nasıl?

• Cpc6 aldim 3 ay önce. Fena degil primacy4 daha yumuşak. Ventus prime taş gibi. Ellediklerim bunlar.

• BPG2004 kullanıcısına yanıt

Hocam arabayı sattım 6 ay önce,gayet konforlu rahat lastiklerdi yol tutuşuda gayet iyiydi bence, dediğim gibi Petlastan sonra çok iyi gelmişti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.