Şimdi Ara

Yurt Dışı En Ucuz Kargo Firması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dövizin artışından sonra e-ihracatla ilgilenenlerin sayısı artıyor. En büyük sorunlardan biri yurt dışına ucuz kargo gönderimi.

Şu an ShipEntegra ile çalışıyorum. UPS, DHL, FedEx gibi kargolarla doğrudan anlaşma yapınca dahi daha yüksek rakamlar çıkıyor.

Örnek fiyat listesi aşağıdaki tabloda. Fiyatlar USD'dir.

Takip eden bağlantıdan üye olursanız ilk kargonuzdan sonra 5 USD hesabınıza eklenir: https://www.shipentegra.com/my/user/register?r=938245D2A19E6K

Kayıt sayfasında promosyon kodu alanına Lunismedya yazın, bu şekilde indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Sorusu olanları bilgim yettiğince cevaplayabilirim. Kolay gelsin.

Kampanyasız link: https://www.shipentegra.com/

Ayrıca Amerika için ekonomi sınıfı gönderim şansı da mevcut.

• 1-250 gr arası: 7.95$
    • 250-500 gr arası: 9.49$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d0RuK -- 25 Ekim 2020; 19:51:43 >

• Ptt kargodan daha mı ucuz? ABD için.

Şahsın adresine bir adet kitap göndereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acelilctl -- 24 Ekim 2020; 18:46:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kitabın ağırlığını bilmiyorum ama küçük olduğunu varsayarak 400 gram üzerinden hesap yaptım.

PTT kayıtlı küçük paket olarak gönderildiğinde 105 TL. PTT ile daha ucuz farklı bir gönderim yolu var mı bilmiyorum. Belki mektup olarak şansınızı deneyebilirsiniz.

ShipEntegra ekonomi 9.49 $, yani yaklaşık 76 TL.

Evet ShipEntegra ile daha ucuza gidiyor.

• d0RuK kullanıcısına yanıt

Daha önce hiç görmediğim için bilmiyorum. Bir sürü farklı kategori falan var. Gidip bir sormak lazım PTT'ye

Hocam tahmini değerler yazdım ancak 13.95$ çıktı bende. Ekonomi seçeneği göremedim. Yardımınız için teşekkür ederim

• Üye olmadan fiyat baktıysanız eko seçeneği göremiyor olabilirsiniz. Tekrar kontrol ettim 9.49$

Son bir sorum daha olacak. Bu kargoyu nereye vereceğim ben? :D
    Niğde'de yaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: acelilctl

Son bir sorum daha olacak. Bu kargoyu nereye vereceğim ben? :D
    Niğde'de yaşıyorum

Üye olduktan sonra gönderi oluştur seçeneğini tıklıyorsunuz.

Alıcı ad-soyad, adres, telefon ve mail adrese gibi bilgileri girebilirsiniz. Bu bilgileri girdikten sonra bilgileri girdiğiniz paket Bekleyen Siparişler sekmesine düşer. Burada paketi seçip üst menüden Etiket Oluştur diyorsunuz. Size 9 haneli bir kod veriyor.

Kitabınızı paketleyip, üzerine bu kodu yazın ve herhangi bir MNG/Sürat/Yurtiçi kargo şubesine gidin. Firmanın anlaşma numarasını verdiğinizde paketi ücretsiz olarak ShipEntegra merkezine gidiyor.

Paket merkeze gidince üzerine yazdığınız koddan paketin alıcı bilgilerini görüyorlar zaten.

İlk 15 gün ücretsiz diyor web sitesinde. Bu ne ücreti oluyor? Bireysel olarak sadece 1 seferlik kargo göndereceğim, en azından 2020 yılı içerisinde. Kusura bakmayın çok soru sordum

• Rica ederim ne demek. O kısım e-ticaret entegrasyonlarıyla ilgili. Bireysel göndericileri bağlayan bir bildirim değil

Çok teşekkür ettim :)

• Rica ederim, iyi akşamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.