Şimdi Ara

Yurt mbit sınırlaması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtta kalıyorum. 1mbit sınırlı internet var. 1mbiti asla geçmiyor. Draytek zırvası var. Draytekin admin şifresini biliyorum şu lanet sınır kaldırılabiliyor mu yardım edebilecek var mı?

• Şifre ile arayüze girebiliyor musunuz hocam ? Genelde ip adresne göre sınırlama verilir oradan ayarlayabilirsiniz.
  • Evet girebiliyorum ama sınırlamayı kaldırmayı bilmiyorum baya karışık bi menü var :(
  • Şöyle bi ekran buldum 1mbit sınır burada gözüküyor sanırım bi bilen varsa menüdeki resimleri yükleyip çözüme ulaşabilirim yardım lütfen

Yurt mbit sınırlaması.
  • Draytekten anlayan bir allahın kulu yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReeGShamaN

Şöyle bi ekran buldum 1mbit sınır burada gözüküyor sanırım bi bilen varsa menüdeki resimleri yükleyip çözüme ulaşabilirim yardım lütfen

Yurt mbit sınırlaması.

>Bandwidth Management

Menusunden yapman gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENIGMA

quote:

Orijinalden alıntı: ReeGShamaN

Şöyle bi ekran buldum 1mbit sınır burada gözüküyor sanırım bi bilen varsa menüdeki resimleri yükleyip çözüme ulaşabilirim yardım lütfen

Yurt mbit sınırlaması.

>Bandwidth Management

Menusunden yapman gerekiyor..

Burda da baya ayrıntılı bişey çıktı :(

Yurt mbit sınırlaması.

• Kendi bilgisayarın da otomatik ip olduğunu var sayarak, büyük ihtimalle herkese kısıtlama yapılmıştır. Kendi bilgisayarına statik ip ver ve BW yönetim bölümünden kendi ip adresin için yeni bir girdi yap. Draytek kullanmadım hiç, fakat sistem bu şekilde işler. Nasıl yapacağını google söyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.