Şimdi Ara

Yurtta mobil internet ihtiyacı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, üniversiteden dolayı yurtta kalıyorum fakat yurt kampüsün içinde ve okulun internetini kullanıyoruz.Hızda falan bi problem yok.Fakat hiçbir online oyuna girmiyor. Sadece oyuna girmek için kullanabileceğim kontratsız mobil internet kullanmak istiyorum.Fakat hangisini kullanacağım konusunda bi fikrim yok.Eğer bana seçim konusunda yardımcı olursanız çok iyi olur.4 gb yada sınırsız olursa iyi olur.Hangi operatör daha iyidir. Ne kullanmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teneke1

Merhaba arkadaşlar, üniversiteden dolayı yurtta kalıyorum fakat yurt kampüsün içinde ve okulun internetini kullanıyoruz.Hızda falan bi problem yok.Fakat hiçbir online oyuna girmiyor. Sadece oyuna girmek için kullanabileceğim kontratsız mobil internet kullanmak istiyorum.Fakat hangisini kullanacağım konusunda bi fikrim yok.Eğer bana seçim konusunda yardımcı olursanız çok iyi olur.4 gb yada sınırsız olursa iyi olur.Hangi operatör daha iyidir. Ne kullanmalıyım ?

Yokmu yurtta kullanan kimse? Fikirlerini al. Turkcell bi öğrenci için pahalıdır ama
  • Teneke1 kullanıcısına yanıt
    pttcell'e geç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.