Şimdi Ara

z610'mu w810'mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • z610 daki fotoğraf kalitesi ve ses özellikleri w810'la kıyaslanırsa hangisi üstündür?

• W810i fotoğraf ve ses konusunda Z610i modeline göre daha başarılıdır. Z610i'nin kamerasında autofocus özelliği, macro modu ve dahili flaş bulunmuyor. Ayrıca telefon megabass desteğine de sahip değil.
  • şuanda w810'nun üstünde o fiyata telefon yok kim ne derse desin.Alahınızı seviyosanız telin fiyatı 650'lere kadar düştü.Alın artık açmayın böyle konular.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjk_diego

şuanda w810'nun üstünde o fiyata telefon yok kim ne derse desin.Alahınızı seviyosanız telin fiyatı 650'lere kadar düştü.Alın artık açmayın böyle konular.

....Knight zaten gerekeni yazmış son darbeyide Karakartal yapmış

Doğru sözlere ne denir

+1
  • "Bu soruyu soran birinin bence 1100 alması en doğru karar olur"
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjk_diego

şuanda w810'nun üstünde o fiyata telefon yok kim ne derse desin.Alahınızı seviyosanız telin fiyatı 650'lere kadar düştü.Alın artık açmayın böyle konular.

• w810i tabiikide.
  • quote:

Orjinalden alıntı:

w810i tabiikide.

yani
  • her bakımdan w810i üstündür
  • w810i ve z610i yi kıyaslamanın yanlış olduğunu düşünüyorum.w810i teknik açıdan daha üstün bir model
  • Yav millet neyle neyi kıyaslıyor biliyorsunuz. Bu arkadaşın gayesi de bence birisinin karizması, diğerinin özellikleri. Tabiki w810 üstün onda zaten herkes hemfikir. Ama hangisi karizma? Bence soruyu soranın ikilemi de bu. Ben bu telefonun siyah modelinin çok hoş olduğunu düşünüyorum, özellikle çağrı ve mesaj geldiğinde çok harika bir görünüşü var. Ama kameraya otofocus koymamışlar. illa eksik bıracakaklar. Sonuç olarak özellik olarak w810 ama görünüş olarak Z610.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.