Şimdi Ara

Zombi severler Resident Evil 4 oynayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar kurdumda ne güzel oyunmuş. Şimdiki zombi oyunları salak salak ateş etmekten ibaret hiç biri tat vermedi bunun gibi.

O kilise bölümü yokmu rahiplerin ispanyolca bişey demeleri filan. Atmosferi başka zaten oyunun harbiden geriyo adamı. Ahh ah ne zamandır çkmıyo şöyle güzel bi oyun.

Bişey popüler oldumu bku çıkıyo galiba. Artık ne filmlerin tadı var ne oyunların.

En son HD versiyonu çıktı. Görüntüyü baya iyiliştirmişler oynamayanlara tekrar oynamak isteyenlere büyük fırsat bence

• Çok haklısın arkadaşım. Şimdili zombi oyunlarının hepsi aynı. Üstüne yürüyen sakat insan sürülerini öldürmekten başka bir şey değil şimdiki zombi oyunları. Canım çekti apk sı vardı galiba mobil için.
  • Resident Evil 2'nin üzerine Resident Evil oyunu tanımam. Benim için her şey görüntü değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Resident Evil 2'nin üzerine Resident Evil oyunu tanımam. Benim için her şey görüntü değildir.

3 de güzeldi şimdi. beklenmedik yerden nemesis çıkardı korkardık filan ah ah nerde o eski oyunlar.
  • Zombiler zaten beynin sadece temel fonksiyonlari iç güdüleriyle yaşıyor bence koşan alet kullanan zombi çok saçma TWD faniyim
  • quote:

Resident Evil 2'nin üzerine Resident Evil oyunu tanımam. Benim için her şey görüntü değildir.

Resident evil4 en iyi aksiyon adventure zombi oyunu gelmiş geçmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Alıntıları Göster
    tablette halen oynuyorum da nişan alması sıkıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Alıntıları Göster
    30 kere falan bitirmişimdir ama hilesiz hand cannon u açamadım derdimden saçım beyazladı
  • quote:

RE 4 te sağlam oyun ama sonrakiler felaket onu demek istiyorum.

Zaten RE 4 ten öncesini kıyaslamak GTA 3 öncesiyle sonrasını karşılaştırmak gibi grafik olarak büyük bi devrim var.
  • resident evil gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

quote:

3 de güzeldi şimdi. beklenmedik yerden nemesis çıkardı korkardık filan ah ah nerde o eski oyunlar.

Bi de çıkınca joystick falan titriyodu aman aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 12 Şubat 2014; 20:22:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Revan

quote:

Orijinalden alıntı: Victoria Secret

quote:

Bi de çıkınca joystick falan titriyodu aman aman

Alıntıları Göster
    Resident Evil 2 (Duygusal), Residen Evil 3 (Şahane) Resident Evil 4 (Etkileyici)
    Başkada Resindent Evil Serisi oynamadım. Re6 iyi diyoarlar PS3 alabilirsem onuda bitiricem

• Left 4 dead akar
  • RE candır
  • kickass torrent'de aradım da seed eden çok az, vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 15 Şubat 2014; 14:17:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Liseli-

Zombiler zaten beynin sadece temel fonksiyonlari iç güdüleriyle yaşıyor bence koşan alet kullanan zombi çok saçma TWD faniyim

mesaj - nick uyumu
  • 30 40 liraya almaya ne dersin hani ? Diyor lar ya hak eden oyuna para yatırırım. Ucuz ve parasına değen oyun. Ama herkes aynı halt olduğu için bahane nin arkasına saklanmaya devam
  • Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    sakin ol şampiyon cevap vermeyeceğim şimdi konu uzayacak yine korsan oyun vs orijinal oyun kavgası çıkacak
  • Re serisinde en iyisi re3 tu.re2de bulmaca yonu daha agir aksiyon/korku daha azdi.Re3 te hepsi tadinda psone da kackere bitirdim hatirlamiyorum.Re4 te iyi sayilir fakat ondan sonra serinin konusu iyice aksiyona kaydi.ne korku nede bulmaca ogeleri yeterince iyi.Re 1-2-3 yeniden revize edilse yeni oyunlarindan eminim daha cok satar.
  • 30 40 lira veremeyen sonrada lüks yaşamak isteyenle tartışmam. İyi forumlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.