Şimdi Ara

1 gb ram aldım 2*512 ile çalışırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 gb 667 mhz lik ram alcam sabah.Şu anda kingston 667 mhz 2*512 var.Bunun yanına 1 gb 667 mhz daha eklicem ama markasız.Şimdi ben bu 3 rami kullanırsam 2 gb olcak.Benim için ne zararı olur bu şekilde kullanmanın bide ne gibi ayarlarına bakmam lazım çok iyi anlamıyom bu zamanlamalardan dual kullanıyom şu anda 2 gb yapınca daha ii olurmu yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler.....

• Bildiğim kadarı ile o halde dual çalışmayacaktır ramlerin.Ama bunu hisstemek oldukça zor zaten.Miktar 2 katına çıktığı için performans elbette artacaktır.

Ama dual çalışmasından da iyidir deerim.dual çalışan 2*512 daima dual çalışmayan 2 gb tan kötüdür.
  • pardon

o ram kaç para desem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 6 Nisan 2007; 1:17:40 >
  • FreeBoyKsK KARDEŞİM SAĞOLASIN O ZAMAN 2 gb yapıp kullancam.Ramı 57$+kdv ye aldım.Yani toplam 92 lira yapıyo.Yarın sabah alcam fiyatlar bayağı düştü bundan 1,5 ay önce 512 rami 90 lira ya aldığımı biliyom şimdi 1 gb 90 lira valla bedava arkadaşlar kapışınnnnn
  • markası ne ?

mavi de kingston 1Gb 105 ytl ye düşmüş te...

ama sen en iyisini yapmışsın...ben de 90 gibi 1gb bi ram alırım dedim

sonra 1Gb kingston 105 olunca bunu alim dedim

şimdi 144 ytl ye mushkin diye bi ram alacam...1Gb çok övdüler

yani 50 ytl fazladan gitti

senin ram hayırlı olsun kardeş...güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

markası ne ?

mavi de kingston 1Gb 105 ytl ye düşmüş te...

ama sen en iyisini yapmışsın...ben de 90 gibi 1gb bi ram alırım dedim

sonra 1Gb kingston 105 olunca bunu alim dedim

şimdi 144 ytl ye mushkin diye bi ram alacam...1Gb çok övdüler

yani 50 ytl fazladan gitti

senin ram hayırlı olsun kardeş...güle güle kullan

Profesyonel olarak kullanmayacaksan o farkı mushkin e verme yazık olur.

Yani o/c ye tekılmıyosan al bi kingston geç.Tamam mushkin çok iyidir.Fakat bnilmicek bi arabanın kapıda durmasıan ne gerek var dimi ama

• anakartı değiştirmeyi de düşünüyorum da ilerde

alacağım anakartla da kullanırım diye...şimdiki 533Mhz

ilerde alacağım 1066 Mhz olur herhalde...mushkin onla iyi gider gibi

ayrıca başka yerde de o/c yapmayacaksan mushkin al dediler :S

kingston 1gb 667 mhz = 105 ytl
    mushkin 1gb 800 mhz + ram soğutucu = 144/12 = 12*12 Ytl birr yıl taksikli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 6 Nisan 2007; 2:52:07 >
  • sağolasın kardeş ramin markası veritech 92 liraya aldım bugün.yanlız bu ramlerin çalışma saatlerinden anlamıyom.CPU Z programına baktım çalışma şekli şöyle 5-6-6-18-24 şu anda 2*512 =667mhz 1 tanede 1*512 533 mhz ram var.Şimdi yeni aldığım rami takıp 533 mhz olanı çıkarcam bakayım çalışma saatlerinde ne gibi farklılıklar olucak.Ya arkadaşlar 2 tanesi kinston diğeride veritech markalar uymuyor ama 667 mhz hepside bi uuyumsuzluk olurmu.KİNGSTONLAR pc5300 veritech pc 5400 bi uyuşmazlık olmaz inşallah
  • arkadaşlar ramleri taktım 1gb ve 2*512 667 mhz toplam 2gb oldu.cpu-z programından baktım çalışma şekilleri şöyle
    5
    6
    6
    0
    6
    nasıl iyimi yoksa anormelmi ne yapmam gerekli acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teac -- 6 Nisan 2007; 22:53:34 >
  • performans artışı oldu mu sence
    bnede aynı şeyi yapacağım da
  • valla kardeş şu anda vindovsta fazla belli olmadı şu aralar oyun oynamayada zamanım kalmıyo ama ramler bu fiyata düştüyse sana kaçırma derim al bence tam test edemedim ama farklılık var tabi
  • arkadaşlar bence 2 gb yapmaya değer performans %30 arttı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.