Şimdi Ara

1 milyonluk suv önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2016 lounge paket 95 bin km'de 1.4 egea aracım var. Artık eşim de rahat sürsün diye 1 milyona kadar otomatik vites suv bakıyorum. karşıma kia stonic 1.4 atmosferik ve 1.0 turbo, seat arona 1.0 ve qasqai 1.3 dig-t çıkıyor. Araç tercihimin olmazsa olmazı benzinli ve 100 bin km altı olması. ayrıca atmosferik araç yokuşta çekmiyor etmiyor demeyin umrumda değil. ama turbo araçların da bakım ve sürüşte özenli olunması gerektiğini duydum. kia ve seat 2020 sonrası araç bulabiliyorken, qq'da 2015-2017 arası bulabiliyorum. daha yüksek ve daha ağır durduğu için qq bana yakın gibi arabadan çok anlamadığım için sizlerin önerilerine talibim. bugün samsun kia bayiinde stonic ile test sürüşü yaptım ve araç bana şoför mahali olarak alçak gedi. iç hacmi de dar geldi egea'ya göre tabi. Kapılar da hafif gibi geldi. sürüşü güzel, vites geçişi güzel ama çok da "al beni" demedi bana. hele sıfır almaktan hep vazgeçtim. 975 bine 1.4 12 bin km'de stonic var, en son onu alırım daha iyi dedim sıfıra 1 milyon 270 bin verene kadar. sizler ne dersiniz?

• Stonic ve arona suv değil zaten. 15-17 qashqai ya da 16-17 1.6 tgdi sportage veya tucson bakabilirsin.
  • Egea cross T4 hibrit otomatik direk adresiniz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 6 Ekim 2024; 10:54:59 >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

hocam çok teşekkür ederim, ben böyle bir aracın varlığından haberdar bile değildim :)

• samsunluyasir S kullanıcısına yanıt

6 yıla kadar garantisi de uzatılabilir ondan da haberdar edeyim bari

• en1gma kullanıcısına yanıt

Sıfır fiyatı bana yüksek. 1 milyon civarı 2023 veya 2022 alabilirim ama tabi az km olanı bulmak zor.

• samsunluyasir S kullanıcısına yanıt

25 bin km lerde var daha ne kadar düşük km olabilir ki

• 1 milyona Stonic alınabiliyorsa bir tane de biz sardıralım.

• AO A kullanıcısına yanıt

1.4 mpi olarak var

• 1.4 stonik ben almazdım çok yakar benzini lıkır lıkır içer. Dizel fobini anlayamadım ama 1 milyonluk suvun tek alınası olanı 2017 dizel otomatik renegadir az yakar sorunsuzdur konforludur. benzindende o fiyata 2020 1.0 puma yada 2021 yeni kasa juke alınabilir. 2015 qasgailer kasa olarak çok eskidi artık hiç bir albenisi yok. Yakıt sorunun yoksa 2018 benzinli sportagelar daha mantıklı stonikden.

• suvları sevmememe rağmen swm G03F i tip olarak çok beğendim.

• Opel Crossland

• c3 aircross alacak gibi duruyorum şu an için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.