Şimdi Ara

10 yıldır lustral kullanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 10 yıldır lustral kullanmaktayım. nasıl bırakabilirim ciddi olarak bana öneride bulunabilirmisiniz.

https://www.ilacbu.com/10-yildir-lustral-kullaniyorum/ burada gördüm ama sizden de öneriler almak istiyorum.

• Doktor önerisiyle mi kullanıyorsunuz? Yoksa kafanıza göre mi?

• Zengin ol
    Gerçekten iyi doktorlara git
    Para vermeden sağlık alamazsın Türkiye'de burası almanya değil
  • azaltarak bırakırsın o kadar de şey değil. ama kafana göre yapma benim hayatım kaydı seninki kaymasın. 15 sene ilaç kullandım şuan tekrar cymbaltaya başladım. tanılarınızı geçici bir süre için bastırıyor o kadar bu ilaçlar bunu bilin. hatta onu da yapmıyor çoğu da derin konu sırf zarar olan tarafları var. bende artık bastırmıyor bile ben de yüksek doza çıkmamak için ilacı kesmiştim başka sebeplerden tekrar başladım. arkadaş çok doğru yazmış burası Türkiye parasız tedavi yok psikiyatristlerin de cogunda tiynet yok takip yok çok sıkıntılı bir bölümdür. tavsiyem psikoterapi alınması uyguna bulunabilirse. bu ilaclar uzun kullanımda central nervous system de arızalara yol açabiliyor.

• kanka bisey sorcam 15 sene boyunca etki etti mi ilac? tolerans olayi gerceklesmedi mi?

• ben 2-3 yıldır misol 50 kullanıyorum. doktor özel muayene yeri açmış. en az 1 yıldır doktorun yüzünü görmedim ama parasıyla alıp kullanmaya devam ediyorum. böyle devam edersem bu ilaç yıllar sonra başıma bir iş açar mı sizce?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.